song yadong vs chris gutierrez ufc szanghaj

Song Yadong vs. Chris Gutierrez walką wieczoru gali UFC w Szanghaju

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 08 listopada 2023

Na miesiąc przed galą UFC w Szanghaju poznaliśmy bohaterów main eventu tego wydarzenia. W walce wieczoru zmierzą się Song Yadong i Chris Gutierrez. Organizacja UFC powróci do Chin, 9 grudnia.

Matchmakerzy organizacji UFC zestawili pojedynek Song Yadong vs. Chris Gutierrez. Walka kogucich będzie main eventem gali UFC w Szanghaju.

Notowany na siódmym miejscu rankingu kategorii koguciej Song Yadong będzie miał okazję do stoczenia pojedynku przed własną publicznością. „Kung Fu Kid” wygrał cztery z pięciu ostatnich walk. Yadong stoczył w tym roku już jedną walkę, w której znokautował Ricky’ego Simona w piątej rundzie.

Chris Gutierrez w ostatnich dziesięciu występach zaliczył tylko jedną porażkę. Reprezentujący team Factory X, 'El Guapo’ stoczy swoją trzecią walkę w 2023 roku. Gutierrez przegrał w kwietniu z Pedro Munhozem, a następnie odbudował się na październikowej gali w Las Vegas kiedy pokonał Alatenga.

Organizacja UFC powróci do Szanghaju już 9 grudnia. Rozpiska tego wydarzenia wciąż się zapełnia jednak należy się nastawić na to, że w karcie walk znajdą się głównie zawodnicy reprezentujący takie kraje jak Chiny, Korea Południowa, Japonia, USA i Australia.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments