Shavkat Rakhmonov odpowiada Gastelumowi pinata

Shavkat Rakhmonov mocno odpowiada Gastelumowi: „Pinata, zgodziłem się walczyć na twoim terenie…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 02 sierpnia 2023

Shavkat Rakhmonov odpowiedział na informację o tym, że Kelvin Gastelum doznał kontuzji. Kazach uchodzi za jeden z największych talentów w organizacji UFC i nie przebierał w słowach odpowiadając na sugestię Gasteluma o odłożeniu walki w czasie, aż do listopada.

Dopiero co informowaliśmy was o tym, że Kelvin Gastelum doznał kontuzji, a już pojawiła się w sieci odpowiedź Shavkata Rakhmonova na sugestię weterana o odłożeniu walki w czasie, aż do listopada. Wypowiedź Gasteluma znajdziecie tutaj. Kelvin Gastelum doznał kontuzji na sparingu i przeprasza: „Wiem, że czasem ciężko jest być moim fanem.”

Utalentowany i niepokonany Kazach nie był zadowolony ze słów Gasteluma i mocno skontrował jego sugestię o odłożeniu walki w czasie, aż do połowy listopada. Oto co „Nomad” napisał w sieci sugerując, że teraz to Kelvin musi przyjąć datę i lokalizację pojedynku wybraną przez Rakhmonova:

„Pinata, zgodziłem się walczyć na twoim terenie, w Dniu Niepodległości Meksyku, gdzie mógłbyś liczyć na wsparcie swoich fanów. To nie mój problem, że ty nie jesteś teraz gotowy do walki. Teraz to twoja kolej na zaakceptowanie walki na moim terytorium na UFC 294 w Abu Dhabi! A może właśnie do ciebie dotarło, że to zły pomysł? Zapomniałeś chyba też wspomnieć, że masz problemy z trzymaniem diety?”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments