Kelvin Gastelum doznał kontuzji na sparingu

Kelvin Gastelum doznał kontuzji na sparingu i przeprasza: „Wiem, że czasem ciężko jest być moim fanem” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 02 sierpnia 2023

Kelvin Gastelum doznał urazu, który wykluczy go z udziału we wrześniowej gali UFC w Las Vegas. Zawodnik poinformował, że poprosił UFC o odłożenie pojedynku z Shavkatem Rakhmonovem do listopada jednak póki co nie otrzymał odpowiedzi od organizacji.

Kelvin Gastelum poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że doznał kontuzji na treningu. W trakcie jednego ze sparingów stójkowych Kelvin chciał uniknąć wysokiego kopnięcia jednak po chwili przyjął na głowę atak obrotowym łokciem.

Według słów Gasteluma na jego głowie pojawiło się rozcięcie, a także drobne pęknięcia kości. Zawodnik uważa, że jest w stanie przygotowywać się kondycyjnie i pracować nad siłą jednak poprosił UFC o odłożenie walki z Shavkatem Rakhmonovem do listopada.

Nie wiadomo czy organizacja UFC będzie chciała „wstrzymywać” powrót do octagonu utalentowanego i niepokonanego „Nomada” z Kazachstanu. Zapewne więcej informacji na ten temat ukaże się w kolejnych dniach.

Gastelum zwrócił się do swoich kibiców, których przeprosił i powiedział:

„Wiem, że czasem ciężko jest być fanem Kelvina Gasteluma. Wspólnie przechodzimy wzloty i upadki, jednak obiecuję wam, że wrócę, zacznę budować serię zwycięstw i będę ją kontynuował.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments