Sean O'Malley celowo przegrałem z Chito Verą

Sean O’Malley: „Rozgrywam partię szachów. Celowo przegrałem z Chito, żeby znokautować Aljo i stoczyć wielki rewanż…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 07 września 2023

Sean O’Malley w ostatnim czasie udzielił kilku kontrowersyjnych wypowiedzi. „Sugar” był gościem w MMA Hour gdzie pozwolił sobie na kolejną dziwną wypowiedź. O’Malley stwierdził, że celowo przegrał pierwszą walkę z Marlonem Verą.

Sean O’Malley nie przestaje zadziwiać. Najpierw Amerykanin stwierdził, że płaci za wszystko, więc może zdradzać żonę, następnie powiedział, że jeden z legendarnych zawodników UFC groził mu śmiercią, a później wyśmiał wzrost Henry’ego Cejudo.

Teraz Sean O’Malley był gościem w programie MMA Hour, gdzie został zapytany między innymi o termin ewentualnego powrotu do octagonu UFC. „Sugar” powiedział, że musi wybrać się do szpitala na prześwietlenie ręki, która wciąż jest opuchnięta po starciu ze Sterlingiem.

„Rozmawiałem z Daną Whitem, powiedział że będzie ogłaszał wielkie walki za kilka tygodni. Dlatego muszę sprawdzić stan swojej dłoni. Nadal jest opuchnięta, a od czasu walki ze Sterlingiem nie trenowałem jeszcze na macie. Muszę sprawdzić jak będę się czuł podczas walki na chwyty, oraz zapasów. Natomiast jeśli będę zdrowy to oczywiście będę chciał wrócić do octagonu w grudniu.”

UFC 293: Adesanya vs. Strickland – gdzie oglądać?

Galę UFC 293: Adesanya vs. Strickland w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w niedzielę 10 września o 01:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 04:00 w niedzielę 10 września.

-=> Darmowa transmisja z UFC 293: Adesanya vs. Strickland. Oglądaj FREE!

Data: 10 września, niedziela
Lokalizacja: Sydney, Australia
Ilość walk: 12
Start transmisji z karty wstępnej: 01:00, niedziela 10 września
Start transmisji z karty głównej: 04:00, niedziela 10 września
Stream onlineeFortuna.pl
TransmisjaeFortuna.pl

-=> Oglądaj na żywo i obstawiaj UFC 293! Stream online!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Sean O’Malley: „Celowo przegrałem z Chito.”

Po wygranej ze Sterlingiem, O’Malley natychmiast wyzwał do walki Marlona Verę. Oto co powiedział na ten temat Sean:

„Ja jestem tym, który rozdaje karty. Nie będę się bił z Chito dlatego, że świetnie się spisał w pojedynku z Pedro. Będę się bił z Verą ponieważ to ja chcę tej walki i uczynię ją wielkim starciem. Nigdy nie roztrząsałem porażki z Marlonem. Rozgrywam partię szachów od długiego czasu. Celowo przegrałem z Chito po to, żebym mógł znokautować Aljo i stoczyć wielki rewanż z Verą, który będzie moją największą walką. Przyznajcie, że Vera nie dostałby title-shota gdybym ja nie był mistrzem, ten facet nie zrobił nic by zasłużyć na walkę o pas.”

Dopytany o to jak czułby się gdyby nie walczył w main evencie, a na przykład w drugiej z walk wieczoru Sean O’Malley powiedział:

„Nie przeszkadza mi i nie martwię się tym, że nie miałbym walki wieczoru. Nie uraziłoby mnie to natomiast nie wiem kto miałby być w karcie ponad mną. Jedynymi zawodnikami, którzy mogliby być ze mną na jednej karcie i brać udział w main evencie są zapewne Israel Adesanya i Conor McGregor. Jest też wielka walka Islam Makhachev vs. Charles Oliveira 2, ale ten rewanż odbędzie się na innej gali. Ogółem myślę, że od teraz powinienem mieć „własne” karty walk, takie w których zawsze jestem w main evencie.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments