Sean O'malley UFC 288

Sean O’Malley otrzymał pogróżki od legendy UFC! „Powiedział, że chce mi…”

S
0
Opublikowano: 01 września 2023

Przed kilkoma dniami nowy mistrz wagi koguciej UFC Sean O’Malley dość kontrowersyjnie wypowiedział się na temat swojego małżeństwa. Okazuje się, że otrzymał też z tego powodu pogróżki od emerytowanej legendy MMA!

-> Wszystkie gale UFC obejrzysz w Fortuna TV

Na niedawnej gali UFC 292 Sean O’Malley znokautował Aljamaina Sterlinga i rozsiadł się na tronie wagi koguciej. To tylko podniosło i tak wysokie już notowania Amerykanina, który szybko wyrósł na wielką gwiazdę organizacji. Z tym oczywiście wiąże się wiele medialnych obowiązków, w czym „Sugar” świetnie się odnajduje.

W niedawnym występie w podcaście 'Raw Talk’ O’Malley bardzo kontrowersyjnie wypowiedział się o swoim związku. Fighter przyznał, że może zdradzać żonę, bo ’jest królem i to on za wszystko płaci’. Powoływał się też na słowa influencera Andrew Tate’a, który niedawno został oskarżony o napaść na tle seksualnym.

Okazuje się, że mieszany odbiór słów mistrza UFC przez społeczność, to jedno. „Sugar” zebrał oczywiście sporo krytyki, a wiadomość z pogróżkami wysłał do niego… sam Vitor Belfort. Byłemu championowi kategorii lekkiej nie spodobało się to, jak Amerykanin traktuje swoją żonę.

„Widziałeś, jakim viralem to poszło? Powiem, żeby ludzie i to mogli to szotować – powiedziałem, że mogę zdradzać żonę, bo jestem królem i za wszystko płacę. To rozpaliło Internet, szybko zaczęło po nim krążyć. Vitor Belfort do mnie napisał i stwierdził, że chce mi skopać d*pę.”

„Wydaje mi się, że widział połączonych kilka klipów, ale taaa, Vitor chce mi teraz wj***bać.. No, ale wiesz związki to związki – albo się udają, albo nie. Jesteśmy razem jakieś osiem lat, czy k***wa ile, a ludzie się zachowują „jesteś żonaty, masz dziewczynę, tylko tak możesz żyć”. Bo żaden inny sposób na życie nie jest w porządku… Dla mnie to tak nie działa.”

Kolejna gala organizacji UFC już w sobotę 2 września. Tym razem najlepsza liga MMA na świecie zawita do Paryża. Przypominamy gdzie można obstawić oraz oglądać to wydarzenie.

UFC Paryż: Gane vs. Spivac – gdzie oglądać?

Galę UFC Paryż: Gane vs. Spivac w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w sobotę 2 września o 18:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 21:00 w sobotę 2 września.

-=> Darmowa transmisja z UFC Paryż: Gane vs. Spivac. Oglądaj FREE!

Data: 2 września, sobota
Lokalizacja: Paryż, Francja
Ilość walk: 12
Start transmisji z karty wstępnej: 18:00, sobota 2 września
Start transmisji z karty głównej: 21:00, sobota 2 września
Stream onlineeFortuna.pl
TransmisjaeFortuna.pl

-=> Oglądaj na żywo i obstawiaj UFC Paryż! Stream online!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments