Sean O'malley znokautował Aljamaina Sterlinga UFC 292

UFC 292: Sean O’Malley brutalnie znokautował Aljamaina Sterlinga i zdobył pas! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 20 sierpnia 2023

W walce wieczoru gali UFC 292 w Bostonie zmierzyli się Aljamain Sterling i Sean O’Malley. Stawką tego starcia był pas mistrzowski kategorii piórkowej. Zawodnicy rozstrzygnęli wielomiesięczny konflikt. Jaki był wynik walki Sterling vs. O’Malley?

Czas na wielki finał, na wisienką na torcie gali UFC 292! W main evencie wydarzenia w octagonie zmierzą się Aljamain Sterling i Sean O’Malley. Będzie to pojedynek o pas mistrzowski organizacji UFC w kategorii koguciej.

Obaj zawodnicy mają na koncie sporo zwycięstw w najlepszej lidze MMA na świecie jednak bez wątpienia to panujący mistrz ma na rozkładzie mocniejsze nazwiska. Dla O’Malleya pojedynek ze Sterlingiem to największe wyzwanie w dotychczasowej karierze.

UFC 292: Sterling vs. O’Malley – relacja, wynik walki

Zaczynamy walkę wieczoru gali UFC 292 w Bostonie. Aljamain Sterling vs. Sean O’Malley! Aljamain Sterling rozpoczyna od niskich kopnięć. Próba middle kicka w wykonaniu mistrza. Sean O’Malley póki co spokojnie, ucieka przed ciosami „Funkmastera”. Front kick O’Malleya. Ładny prosty Seana. Front kick ze strony mistrza. Pretendent stara się zagarnąć dla siebie środek octagonu i narzucać tempo. Mocne kopnięcie na korpus w wykonaniu Sterlinga. Mocne low kicki Aljamaina. Ładna obrotówka w wykonaniu pretendenta. Bardzo ładne skrócenie dystansu pod koniec rundy przez mistrza, który docisnął Seana do siatki, zadał kilka ciosów i zaznaczył swoją przewagę.

Sterling szybko skrócił dystans, wszedł w nogi rywala. Zaczął atakować ciosami i zyskiwać przewagę, wtem Sean O’Malley świetnie skontrował i trafił potężnym prawym, który zwalił Sterlinga z nóg. Sean dobija mocnymi ciosami w parterze, a mistrz stara się bronić z pleców. Nic z tego koniec walki! Sean O’Malley brutalnie nokautuje Aljamaina Sterlinga i zdobywa pas mistrzowski UFC!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments