Sean O'Malley płace za wszystko więc mogę zdradzać żonę

Sean O’Malley: „Płacę za wszystko, więc mogę zdradzać żonę. Andrew Tate wyjaśnił…”

Bartosz Sobczak
1
Opublikowano: 28 sierpnia 2023

Sean O’Malley był gościem w podcaście kulturysty Bradleya Martyna. Nowo koronowany mistrz UFC w kategorii koguciej pozwolił sobie na wypowiedzenie dość kontrowersyjnych słów, a następnie nawiązał do wypowiedzi Andrew Tate’a.

Sean O’Malley znokautował Aljamaina Sterlinga w walce wieczoru gali UFC 292 w Bostonie. Dzięki efektownej wygranej „Sugar” zdobył pas mistrzowski UFC w kategorii koguciej. O’Malley po zwycięstwie otrzymał wiele zaproszeń do podcastów prowadzonych zarówno przez ludzi z branży MMA jak i tych spoza niej.

Sean pojawił się w podcaście ’Raw Talk’ prowadzonym przez kulturystę Bradleya Martyna. Martyn jest zafascynowany światem MMA i sam zamierza spróbować swych sił w tym sporcie we freak fightcie z Demetriousem Johnsonem.

W trakcie rozmowy z Martynem Sean O’Malley stwierdził, że może zdradzać żonę, a następnie w swej wypowiedzi powołał się na słowa influencera Andrew Tate’a, który jakiś czas temu został aresztowany i oskarżony o gwałt, przemyt, a także handel ludźmi:

„Jestem królem, płacę za wszystko. Traktuję Danyę jak królową, Jak znajdę sobie jakąś ci*kę na boku to co to zmieni? Mam w sobie wiele testosteronu, to jest ku*wa proste. Gdybym nie płacił za wszystko, gdybym nie osiągnął sukcesu i był przeciętnym Joe, to nie zrobiłbym tego, bo to nie byłoby fair. Natomiast ja jestem King Kongiem! Andrew Tate wyjaśnił to dobrze, w tym wszystkim chodzi o status, ja mogę sobie na to pozwolić ponieważ osiągnąłem ten status.”

Kolejna gala organizacji UFC już w sobotę 2 września. Tym razem najlepsza liga MMA na świecie zawita do Paryża. Przypominamy gdzie można obstawić oraz oglądać to wydarzenie.

UFC Paryż: Gane vs. Spivac – gdzie oglądać?

Galę UFC Paryż: Gane vs. Spivac w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w sobotę 2 września o 18:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 21:00 w sobotę 2 września.

-=> Darmowa transmisja z UFC Paryż: Gane vs. Spivac. Oglądaj FREE!

Data: 2 września, sobota
Lokalizacja: Paryż, Francja
Ilość walk: 12
Start transmisji z karty wstępnej: 18:00, sobota 2 września
Start transmisji z karty głównej: 21:00, sobota 2 września
Stream onlineeFortuna.pl
TransmisjaeFortuna.pl

-=> Oglądaj na żywo i obstawiaj UFC Paryż! Stream online!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Zostaw ocenę
2
16
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Iza
9 miesięcy temu

Szok!!! Idiota! Znam mnóstwo bogatych, którzy nie zdradzają! Są męscy, silni itd i tyle!