Demetrious Johnson Bradley Martyn mma fight

Demetrious Johnson stoczy pojedynek z ważącym 50kg więcej kulturystą Bradleyem Martynem?!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 01 sierpnia 2023

Demetrious Johnson stoczy pojedynek z ważącym 50 kg więcej kulturystą Bradleyem Martynem? Wiele wskazuje na to, że może dojść do takiego starcia. Wszystko za sprawą podcastu Brendana Schauba. Były zawodnik organizacji UFC powiedział, że jego zdaniem Mighty Mouse zlałby Martyna, na co trener fitness odpowiedział, że tak szczupłym zawodnikiem cisnąłby o matę i zmiażdżył jego głowę.

W trakcie rozmowy Brendana Schauba z Bradleyem Martynem padł temat walki ulicznej. Oczywiście taki pojedynek nie wchodzi tutaj w grę w przypadku tak doskonałego sportowca jakim jest Demetrious Johnson, jednak to właśnie od tego wszystko się zaczęło.

Schaub zasugerował bowiem, że Mighty Mouse zlałby kulturystę na kwaśne jabłko, na co Martyn spytał o wagę potencjalnego rywala, a następnie machnął ręką twierdząc, że nawet jeśli waży 150 funtów to rzuciłby nim o ziemię i zmiażdżył jego głowę.

Okazuje się, że Demetrious Johnson zobaczył ten klip w sieci i nawet przekazał go dalej w eter. Wszystko zauważył Schaub, który skontaktował się z mistrzem organizacji ONE Championship. Okazuje się, że walczący na co dzień w kategorii muszej Mighty Mouse jest gotowy na starcie z 50 kilogramów cięższym rywalem.

Johnson przebywa aktualnie na wakacjach z rodziną jednak zapowiedział, że po powrocie wybierze się do LA tak, aby ustalić szczegóły tej potyczki. Bez wątpienia byłaby to walka z kategorii freak fightów, która mogłaby przyciągnąć wielu fanów przed telewizory i komputery.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments