henry cejudo atakuje sean omalley odpowiada

Henry Cejudo atakuje: „Jest gwiazdą instagrama, ale…”. Sean O’Malley odpowiada: „Sprzedaliśmy ponad 570 tysięcy PPV!”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 02 września 2023

Henry Cejudo i Sean O’Malley wdali się w wymianę zdań za pośrednictwem twittera. Wszystko przez wypowiedź „Triple C” na łamach podcastu, gdzie Cejudo przyznał że Sean O’Malley jest gwiazdą instagrama jednak poddał w wątpliwość jego zdolności do sprzedaży PPV. „Sugar” szybko odpowiedział na tę wypowiedź.

Sean O’Malley na gali UFC 292 w Bostonie znokautował Aljamaina Sterlinga i został nowym mistrzem kategorii koguciej. Po gali Dana White, prezes organizacji UFC powiedział, że ten pojedynek pobił rekord sprzedanych PPV jak chodzi o walki mistrzowskie w kategorii do 62 kilogramów. Do tej sprawy odniósł się Henry Cejudo, czyli były mistrz UFC.

Henry Cejudo w następujących słowach skomentował rzekomą „rekordową” sprzedaż PPV jak chodzi o walkę o pas mistrzowski kategorii koguciej:

„Jest gwiazdą instagrama, ale czy potrafi sprzedać PPV? Mam przyjaciela w ESPN, nie zdradzę o kogo chodzi. Wedle tej osoby gala z O’Malleyem sprzedała 300-350 tysięcy PPV. Pytam go więc, czy ma tak duże nazwisko by sprzedawać PPV?”

Na co Sean O’Malley odpowiedział na łamach twittera:

„Henry mówi, że ja i Aljo sprzedaliśmy tylko 350 tysięcy PPV powołując się na swoje źródło (jego dziewczyna). Rozmawiałem właśnie z UFC i sprzedaliśmy ponad 570 tysięcy PPV. Szczere informacje, nie wymyślone bzdury. Słyszałem, że Aljo vs. Henry wykręciło ledwie 135 tysięcy sprzedanych PPV. No i Henry ma 157cm wzrostu lol”

UFC Paryż – o której transmisja?

Galę UFC: Gane vs. Spivac w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w sobotę 2 września o 18:30. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 21:00 w sobotę 2 września.

-=> Oglądaj UFC Paryż: Gane vs. Spivac. Darmowa transmisja!

Data: 2 września, sobota
Lokalizacja: Paryż, Francja
Ilość walk: 11
Start transmisji z karty wstępnej: 18:30, sobota 2 września
Start transmisji z karty głównej: 21:00, sobota 2 września
Stream onlineeFortuna.pl
TransmisjaeFortuna.pl

-=> Oglądaj na żywo i obstawiaj UFC Paryż! Stream online!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments