KSW 85 Salahdine Parnasse Robert Ruchała Nowy Sącz

Salahdine Parnasse vs. Robert Ruchała na KSW 85! Unifikacja pasów mistrzowskich kategorii piórkowej!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 19 czerwca 2023

Robert Ruchała poinformował za pośrednictwem swojego facebooka, że w walce wieczoru gali KSW 85 zmierzy się z Francuzem Salahdinem Parnasse. Pojedynek Parnasse vs. Ruchała będzie starciem mistrza z tymczasowym championem, dojdzie zatem do unifikacji pasów mistrzowskich kategorii piórkowej!

Fani, którzy wcześniej dokonali zakupu biletów na galę KSW 85 w Nowym Sączu mogą czuć się niczym zwycięzcy loterii. Dziś ogłoszono bowiem main event wydarzenia. W Amfiteatrze Parku Strzeleckiego zmierzą się Salahdine Parnasse i Robert Ruchała.

19 sierpnia w walce wieczoru gali KSW dojdzie zatem do unifikacji pasów mistrzowskich kategorii piórkowej. Salahdine Parnasse jest pełnoprawnym mistrzem dywizji do 66 kilogramów natomiast Robert Ruchała to posiadacz tymczasowego pasa mistrzowskiego tej kategorii.

Salahdine Parnasse legitymuje się serią czterech kolejnych zwycięstw. Utalentowany Francuz miał zmierzyć się na KSW Colosseum 2 w superfightcie z Marianem Ziółkowskim jednak Polak doznał urazu kolana na rozgrzewce i zwakował mistrzowski tytuł dywizji lekkiej. Parnasse został szybko awansowany do miana pełnoprawnego championa tej kategorii i tym samym został podwójnym mistrzem.

By w pełni nacieszyć się tym statusem Parnasse będzie musiał obronić pas kategorii do 66 kilogramów w starciu z utalentowanym Polakiem Robertem Ruchałą, który pozostaje niepokonany w zawodowym MMA i ma na koncie doskonałą passę dziewięciu kolejnych zwycięstw.

Ruchała ma już na koncie sześć wygranych w okrągłej klatce federacji KSW i zapewne zrobi wszystko by przed własną publicznością dopisać do rekordu kolejne zwycięstwo!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments