Ronda Rousey stoczy walkę w MMA na WWE SummerSlam

Ronda Rousey stoczy walkę MMA na WWE SummerSlam w Detroit!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 02 sierpnia 2023

W ostatnich tygodniach sporo mówiło się o powrocie byłej mistrzyni do organizacji UFC. Sprawy potoczyły się jednak inaczej i Ronda Rousey stoczy walkę na zasadach MMA na WWE SummerSlam w Detroit!

Organizacja UFC oraz pro-wrestlingowa organizacja WWE znajdują się aktualnie w jednej spółce. To sprawia, że zapewne coraz częściej będzie dochodziło do sytuacji, w których zawodnicy UFC będą meldowali się w ringu w celu zapewnienia rozrywki fanom pro-wrestlingu, natomiast wrestlerzy będą podążali w drugą stronę próbując swoich sił w zawodowym MMA.

Ronda Rousey stoczy walkę MMA na gali WWE SummerSlam, która odbędzie się w najbliższą sobotę 5 sierpnia w Detroit. „Rowdy” w ostatnim czasie uwikłała się w konflikt z Shayną Baszler, z którą tworzyła tag team i zdobywała mistrzowskie pasy we wrestlingu.

Byłe zawodniczki UFC miały sobie wiele do zarzucenia. Rousey stwierdziła, że dla niej podbicie WWE nie było żadnym problemem i nie musiała wkładać w to wiele sił i poświęcać na to czasu. Baszler uważa natomiast, że Rousey skradła należne jej miejsce na szczycie wrestlerek WWE.

Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments