Fiziev walka z Gamrotem UFC Sydney

Rafael Fiziev szuka partnera do „tańca” w sierpniu. Mateusz Gamrot odpowiada!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 31 maja 2023

Rafael Fiziev zamieścił w sieci wpis, w którym zasugerował chęć stoczenia kolejnego pojedynku w octagonie w sierpniu. Na reakcję Mateusza Gamrota nie trzeba było długo czekać.

Dziewięć dni temu Mateusz Gamrot w jednej z wypowiedzi wskazał nie tylko nazwisko potencjalnego rywala, lecz również lokalizację w której chciałby stoczyć pojedynek. Słowa „Gamera” na ten temat znajdziecie tutaj. Mateusz Gamrot wskazał miasto, kraj oraz nazwisko rywala z którym chce się zmierzyć!

Teraz poszukiwania rywala rozpoczął Rafael Fiziev, jeden z czołowych zawodników UFC w kategorii lekkiej, który na twitterze napisał:

„Czy jacyś dobrzy partnerzy do 'tańca’ są dostępni w sierpniu?”

Na odpowiedź Mateusza Gamrota nie trzeba było długo czekać. Polak szybko wykorzystał okazję by zgłosić swój akces do walki z „Atamanem”. Oto co „Gamer napisał na twitterze:

„Bracie zróbmy to we wrześniu, na dystansie 5 rund!”

Oczywiście Polakowi zapewne chodzi tutaj o wymarzoną galę UFC 293 w australijskim Sydney. Bez wątpienia kolejny start na wydarzeniu sprzedawanym w systemie PPV byłby idealną opcją dla zawodnika Czerwonego Smoka i American Top Team.

Wpis Polaka już podchwycił twitterowy fanpage MMA Orbit:

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments