Gamrot vs Fiziev UFC Sydney

Mateusz Gamrot wskazał miasto, kraj oraz nazwisko rywala z którym chce się zmierzyć!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 22 maja 2023

Mateusz Gamrot zrobił fanom sporą niespodziankę przeprowadzając live’a na swoim profilu na instagramie. Popularny „Gamer” wypowiedział się na kilka różnych tematów, a jednym z nich było nazwisko potencjalnego rywala!

W ostatnich dniach informowaliśmy was o tym, że Mateusz Gamrot przeszedł operację oczu. Zawodnik Czerwonego Smoka oraz American Top Team poświęci kilka najbliższych dni na regenerację. Więcej na temat korekcji wzroku topowego lekkiego przeczytacie w dedykowanym artykule. Mateusz Gamrot przeszedł operację oczu!

Polak, który okulary nosił od dziecka, a soczewki stosował także w trakcie treningów powiedział, że operacja pozwoli mu na poprawienie precyzji w trakcie walk zawodowych w organizacji UFC. „Gamer” zaskoczył fanów organizując live stream na instagramie, gdzie wypowiedział się na kilka interesujących tematów.

W jakim mieście zawalczy Gamrot?

Jednym z nich była informacja na temat tego kiedy i gdzie chciałby zawalczyć Mateusz, choć tu zaznaczymy od razu, że Polak pomylił się mówiąc na temat miesięcy, gdyż gala w Sydney odbędzie się we wrześniu, a nie w listopadzie jak powiedział Gamrot. Artykuł na temat tego eventu znajdziecie tutaj – UFC 293 odbędzie się w Sydney! Organizacja podpisała lukratywną umowę z Nową Południową Walią!

„Zgłosiłem dyspozycję tak na okres mniej więcej po wakacjach, na końcówkę roku. Chciałbym celować w ten termin. W październiku jest gala w Abu Dhabi, ale już dwa razy mi tam nie poszło, to nie jest dla mnie dobre miejsce i będę go chciał uniknąć. Później jest gala w Sydney, pomimo że jest to bardzo odległa lokalizacja i wielu zawodników nie chce walczyć w Australii. Ale dla mnie to jest to interesujące miejsce, jako globtroter chętnie bym się tam wybrał i zwiedził Sydney z moją ekipą.”

Z kim chce się zmierzyć Polak?

Na jaki pojedynek liczy Gamrot? Z kim chciałby się zmierzyć wysoko notowany w rankingu kategorii lekkiej Polak?

„Rozmawiałem z managerem i będziemy celowali w kogoś kto znajduje się nade mną w rankingu. Top 5, może TOP 6, najbardziej prawdopodobnym rozwiązaniem wydaje się być Rafael Fiziev. Pomimo, że się znamy, w zasadzie już bardzo długo, że zna go również Borys no to jeśli taka propozycja się pojawi to trzeba będzie zawalczyć. Taki jest sport i takie są drabinki, nawet jeśli się kogoś zna to trzeba się z nim bić. Ja chcę tylko mocnych walk, a Fiziev zapewni grubą (mocną sportowo) i głośną (medialnie) walkę. W sumie odkąd jestem w UFC to każda walka jest mocna, a połowa z nich była na styku (bliski werdykt), ale tak już jest w UFC.”

Kto wygrałby walkę Mateusz Gamrot vs. Rafael Fiziev?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
5
1
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments