Mateusz Gamrot operacja wzroku UFC

Mateusz Gamrot przeszedł operację oczu!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 19 maja 2023

Mateusz Gamrot przeszedł dziś operację oczu! Zawodnik organizacji UFC poddał się operacji korekcji wzroku w klinice Reoptis znajdującej się w szpitalu Świętego Wojciecha w Poznaniu. Gamer poinformował o operacji na instagramie.

Mateusz Gamrot od najmłodszych lat nosi okulary, a na treningach do tej pory korzystał z jednorazowych soczewek. Czołowy zawodnik UFC w kategorii lekkiej nosił się z zamiarem przejścia operacji od dłuższego czasu.

Niewykluczone, że wpływ na decyzję Polaka miał fakt, że komisje sportowe w USA zdecydowanie zaostrzyły przepisy i bardzo pilnują wszelkich badań, także tych dotyczących stanu wzroku zawodników. W tym roku z udziału w gali PFL musiał wycofać się Michał Andryszak, który nie przeszedł badań okulistycznych i w konsekwencji nie został dopuszczony do startu. Dramat Michała Andryszaka! Komisja uniemożliwiła Polakowi start w turnieju o milion dolarów!

Wczesnym rankiem Gamrot na swoim profilu na instagramie zapowiedział bardzo ważny dzień dla kariery sportowej. Fani spodziewali się ogłoszenia kolejnej walki lub przedłużenia kontraktu z organizacją UFC na lepszych warunkach finansowych.

Mateusz zamieścił kolejny filmik, w którym wyjaśnił sprawę:

jestem właśnie pod szpitalem św. Wojciecha w klinice Reoptis. Dziś jest ostatni dzień w okularach czy w soczewkach na treningu.

Zawodnik jest już po operacji, wstawił nawet zdjęcie prezentujące to jak wygląda po zabiegu. Na twitterze dodał także komentarz:

„Żyję! Parę dni rekonwalescencji i nowe rozdanie. Dziękuje za wsparcie!”

Mateuszowi życzymy szybkiego powrotu do pełni zdrowia i owocnych przygotowań do kolejnej walki w najlepszej lidze MMA na świecie.

Zostaw ocenę
5
1
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments