Stephan Bonnar nie żyje

Poznaliśmy przyczynę śmierci Stephana Bonnara. Nie były to problemy z sercem.

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 25 kwietnia 2023

Biuro prokuratora w Clark County w stanie Nevada podało przyczynę śmierci Stephana Bonnara, legendarnego zawodnika dzięki któremu marka The Ultimate Fighter oraz UFC przetrwała problemy finansowe. Jak się okazało przyczyną zgonu fightera nie były komplikacje związane z pracą serca jak początkowo podano.

Biuro prokuratora w Clark County po dokładnym przebadaniu wszelkich dostępnych próbek pobranych w trakcie autopsji ustaliło, że przyczyną śmierci Stephana Bonnara było przedawkowanie narkotyków.

Niestety były doskonały zawodnik MMA zmarł ponieważ przesadził z zażywaniem narkotyków. W próbkach pobranych z organizmu Bonnara biegli sądowi wykryli: fentanyl, parafluorofentanyl oraz mitragyninę.

Zawodnik, który został wciągnięty do galerii sław organizacji UFC zmarł w wieku 45-lat. Fentanyl to syntetyczna substancja należąca do grupy opioidów, która odpowiada za największy kryzys opioidowy w USA od wielu lat. Obecność parafluorofenantylu jest powiązana z samym fentanylem natomiast mitrogynina jest „bazą” mocnego środka przeciwbólowego sprzedawanego pod nazwą Kratom.

Fentanyl jest sto razy bardziej niebezpiecznym i bardziej uzależniającym środkiem niż morfina. Niestety ten środek jest już powiązany z tysiącami zgonów, często przypadkowych.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments