Poglądy polityczne Klimek zadecydowały o rozstaniu z KSW? Dyrektor sportowy poproszony o komentarz

S
6
Opublikowano: 06 lipca 2023

Wojsław Rysiewski w najnowszym wywiadzie dla Fansportu.pl wypowiedział się na temat Pauliny Klimek. Dziennikarka wczoraj wstawiła dość jednoznaczny wpis na swoje social media.

Jedną spośród wielu osób kojarzonych bezpośrednio z pracy w KSW zdecydowanie jest Paulina Klimek. Prowadziła ona ceremonie ważenia i przeprowadzała wywiady z zawodnikami na backstage’u, wielokrotnie służyła też w roli tłumaczki. Dziennikarka zamieściła wczoraj na swoim Twitterze wpis sugerujący przerwanie współpracy z organizacją, pisząc „Dziękuję za wszystko” i dodając emotikonę złamanego serca.

Jak podał portal Salon24 Klimek mogła zostać zawieszona, ale nie można wykluczać też całkowitego zwolnienia. Paulina pojawiła się niedawno w roli prowadzącej konwencji programowej Konfederacji i głośno zadeklarowała, że jej światopogląd pokrywa się z tą partią polityczną.

Między innymi o tę sprawę został zapytany Wojsław Rysiewski w wywiadzie dla Fansportu.pl. Dyrektor sportowy KSW postanowił jednak nie zdradzać szczegółów i lakonicznie odniósł się do zaistniałej sytuacji.

„Ja przede wszystkim nie będę komentował decyzji kadrowych KSW. To nie jest moja funkcja, nie pracuję w HR. Także wybaczcie, ale nie mam nic do powiedzenia na ten temat.”

Wywiad z Wojsławem Rysiewskim obejrzysz -> TUTAJ.

Zostaw ocenę
3
9
Subscribe
Powiadom o
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tomasz
1 rok temu

Bo jesteś zwykłą kukłą

Cezar
1 rok temu

Gdyby deklarowała poglądy lewicowe to wszytko było by ok, precz z komuną!

Mal
1 rok temu

Silne określenie się politycznie, to zdaniem KSW stwierdzenie, że jakby miała wybierać z dostępnych opcji to chyba najbliżej jej do Konfy. Dobrze, że takie rzeczy wychodzą na światło dzienne. Uważam, że podobnie jak Marciniak, tak i KSW mocno straci przez to na wizerunku

Mikołaj
1 rok temu

Przeszkadzała im dziennikarka i jej polądy ale już wsspółpraca i fotki z bandytami po wyrokc już im nie przeszkadzają

tomekabcd
1 rok temu

nawet dziennikarze głównego nuru są tak nasyceni polityką, że odrazu (po objejrzeniu jednego wywiadu) wiadomo na kogo głosują i jakie mają poglądy, a Paulina wykonujaca swoją pracę nie związaną z relacjonowaniem rzeczywistości, ma stracic prace bo komus sie nie podoba jakie ma poglądy? Jak ksw che stosowac takie metody to niech stosuje, ale mam nadzieje, ze pojda na dno, bo to jest zwyczjnie chamskie i dziwne bo wiekszosc widzow ksw to prawdopodobnie i tak glosuje na konfederacje

Pakk
1 rok temu

Komuna, brak wolności słowa. Pudzian też na social mediach poparł Mentzena…