Phil de Fries przed walką z Szymonem Bajorem

Phil de Fries przed KSW 84: „Szymon bardzo dobrze miesza różne płaszczyzny. Pewnego dnia przegram, ale myślę że jeszcze nie teraz!”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 lipca 2023

Phil de Fries na gali KSW 84 w Gdyni stanie do kolejnej obrony mistrzowskiego pasa kategorii ciężkiej. Anglik na dobre zadomowił się w federacji KSW i totalnie zdominował królewską dywizję. 15 lipca w Gdyni de Fries zmierzy się z Szymonem Bajorem. Co przed tym starciem powiedział Phil?

Podczas gali KSW 84 Phil De Fries powróci do okrągłej klatki, aby po raz dziewiąty bronić mistrzowskiego tytułu królewskiej kategorii wagowej. Już 15 lipca Phil De Fries spróbuje przedłużyć swoje panowanie na szczycie wagi ciężkiej KSW, które trwa od kwietnia roku 2018.

Co przed pojedynkiem z Szymonem Bajorem powiedział Phil de Fries?

„Uwielbiam być mistrzem. To niesamowita sprawa. Mam ogromne szczęście. Chcę cieszyć się tą sytuacją, dopóki będzie to możliwe. Pogodziłem się z tym, że ta długa seria wygranych może kiedyś dobiec końca. Pewnego dnia przegram, ale myślę, że jeszcze nie teraz.”

KSW 84 – gdzie obstawić galę?

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

Phil de Fries: „Szymon bardzo dobrze miesza różne płaszczyzny.”

W najbliższym pojedynku pas mistrzowski spróbuje Anglikowi odebrać Szymon Bajor.

„Szymon bardzo dobrze miesza różne płaszczyzny. Jego stójka czy grappling nie są zbyt przerażające, ale świetnie je z sobą łączy. Trzeba podejść do tego z respektem. Oczywiście potrafi uderzyć, bo jest zawodnikiem wagi ciężkiej, ale myślę, że będę od niego lepszy w każdym aspekcie walki. Jest bardzo niebezpieczny, gdy zepchnie przeciwnika do defensywy. Ja jednak idę do przodu, jestem agresywny i myślę, że to ja zepchnę go do obrony. Spotkamy się pośrodku i zobaczymy, kto narzuci swoją grę przeciwnikowi. Każda walka jest dla mnie najważniejszym starciem w życiu.”

źródło: oficjalna strona internetowa KSW

KSW 84: De Fries vs. Bajor – kursy bukmacherskie

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments