Paweł Pawlak przed walką z Michałem Materlą

Paweł Pawlak przed walką z Materlą: „On chce zostać jeszcze większą legendą. Jest nastawiony na ciężką bitkę!” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 12 grudnia 2023

Paweł Pawlak wystąpi w co-main evencie gali XTB KSW 89. Mistrz kategorii średniej zmierzy się z Michałem Materlą. Przed tym wydarzeniem Pawlak udzielił wywiadu portalowi FanSportu.

Paweł Pawlak stanie do obrony mistrzowskiego pasa na gali XTB KSW 89 w Gliwicach. Mistrz kategorii średniej federacji KSW zmierzy się w sobotę 16 grudnia z Michałem Materlą, czyli byłym mistrzem kategorii do 84 kilogramów.

Przed wyjazdem na Śląsk, Pawlak zjawił się w studiu portalu FanSportu gdzie odpowiedział na wiele interesujących pytań dotyczących walki z Materlą.

Paweł został zapytany o swoją wcześniejszą wypowiedź, w której powiedział, że ludzie lekceważą Michała Materlę i nie powinni tego robić. Pawlak skomentował to w następujący sposób:

– Wygrał z bardzo mocnym Radkiem Paczuskim ostatnio. Dużo osób może mówić, że był bliski do ubicia, ale tak naprawdę on w tych dziwnych szarżach, w których wygląda niby na podłączonego, to oddaje jakiś cios i dobrze się w tym odnajduje. Tak naprawdę gdyby Paczuski wygrał to jestem pewny, że biłbym się z nim teraz w Gliwicach. To był normalny eliminator do walki o pas.

Michał jest bardzo wszechstronnym zawodnikiem, chyba nawet teraz dostał trzecią belkę na czarnym pasie. Także to jest duże osiągnięcie. Ja go nie lekceważę na pewno i wiem, że będzie zmotywowany na 100%, żeby zostać jeszcze większą legendą niż jest. Będzie chciał zdobyć ten pas, jestem pewny, że jest nastawiony na ciężką bitkę i to nie będzie wcale taka łatwa walka dla mnie jak każdy myśli. Jestem nastawiony mega, na najlepszą wersję Michała Materli.

XTB KSW 89 obstawisz u legalnego polskiego bukmachera eFortuna.pl. Załóż konto i skorzystaj z promocji trzech pierwszych zakładów bez ryzyka przygotowanej specjalnie dla nowych użytkowników.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments