paweł pawlak michał materal pierwszy face off video

Paweł Pawlak i Michał Materla – pierwszy face-off przed KSW 89 [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 05 listopada 2023

Paweł Pawlak i Michał Materla po raz pierwszy stanęli twarzą w twarz przed galą KSW 89. Do pierwszego face-offu Pawlaka i Materli doszło podczas uroczystego otwarcia 40-stego sklepu marki Pitbull, która współpracuje z KSW.

Paweł Pawlak i Michał Materla zmierzą się 16 grudnia na gali KSW 89 w Gliwicach. Stawką pojedynku będzie pas mistrzowski kategorii średniej, którego posiadaczem jest Pawlak. Materla to były mistrz KSW, który ostatnimi czasy osiągał solidne wyniki w dywizji do 84 kilogramów dzięki czemu otrzymał ponowną szansę walki o tytuł.

Paweł Pawlak jest niepokonany od 2019 roku. Reprezentant łódźkiego Octopusa stoczył w tym czasie dziewięć walk z czego osiem wygrał. „Plastinho” wywalczył tytuł mistrzowski nokautując Tomasza Romanowskiego na gali KSW Colosseum 2. Pawlak ma już zatem w rekordzie wygraną nad jednym z najmocniejszych Berserkerów, a na gali w Gliwicach zapewne będzie chciał dołożyć do rekordu kolejny cenny skalp.

Kto wygra walkę o pas mistrzowski KSW w kategorii średniej

Loading ... Loading ...

Paweł Pawlak i Michał Materla – pierwszy face-off

Paweł Pawlak zamieścił nagranie z pierwszego face-offu przed KSW 89. Reprezentant teamu Octopus dodał do nagrania żartobliwy opis:

„Było groźnie, była agresja nie lubimy się bardzo. Pierwsze face to face za nami.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments