Patryk Kaczmarczyk trenował z Formelą i Przybyszem KSW

Patryk Kaczmarczyk po XTB KSW 88. Zobacz wywiad NA ŻYWO! [WIDEO]

S
0
Opublikowano: 28 listopada 2023

Patryk Kaczmarczyk pojawi się dziś w studio Fansportu TV. Młody fighter wystąpi w programie na żywo i czeka na wasze pytania!

Kaczmarczyk to zawodnik Radomskiego Klubu Taekwon-do, który doświadczenie zdobywał w takich organizacjach, jak Babilon MMA, czy Armia Fight Night. W tej ostatniej był zresztą mistrzem kategorii piórkowej, a kapitalne występy zaowocowały podpisaniem przed dwoma laty umowy z KSW.

Choć Patryk odniósł też dwie pierwsze porażki, to przed kilkunastoma dniami z ręką w górze skończył jedno z najważniejszych starć w karierze. W walce wieczoru XTB KSW 88 Kaczmarczyk zmierzył się z Danielem Rutkowskim, którego pokonał jednogłośną decyzją sędziów. Przez to też wskoczył na 2. miejsce w rankingu kategorii piórkowej.

Dziś o 19:00 Patryk Kaczmarczyk zasiądzie w studio Fansportu TV, gdzie odbędzie się program na żywo z jego udziałem. Transmisję możecie obejrzeć klikając w poniższy odtwarzacz. W czacie możecie wpisywać swoje pytania, które Michał Tuszyński na pewno zada fighterowi KSW!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments