Patricoi Pitbull Kleber Koike to tchórz Rizin

Patricio Pitbull: „Kleber Koike to pierd*lony tchórz!” Były mistrz zaatakował jednego z braci Pitbull w szatni!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 31 lipca 2023

Niespodziewane wieści dotarły do nas z Japonii. Bracia Patricio i Patricky Freire, znani sympatykom MMA jako bracia „Pitbull” oskarżyli Klebere Koike Erbsta o 'wjazd’ do szatni i atak od tyłu na Patricky’ego! Patricio przekazał informację za pośrednictwem twittera, a obaj wypowiedzieli się szerzej na ten temat na łamach mediów.

Zarówno Patricio jak i Patricky Freire wystąpili na hitowej gali Bellator vs. Rizin 2! Patricky od początku figurował w rozpisce wydarzenia natomiast Patricio wskoczył do rozpiski w ostatniej chwili. Rywalem Patricky’ego był Roberto Satoshi de Souza, czyli klubowy kolega Klebere Koike Erbsta.

Patricky totalnie zdominował Satoshiego i dzięki doskonałej stójce porozbijał rywala, tak że sędzia nie miał innego wyjścia jak tylko przerwać pojedynek. Jeszcze przed tym starciem do klatki wszedł Patricio, który mierzył się z Chihiro Suzukim. Kleber ma w rekordzie wygraną z tym zawodnikiem natomiast Patricio Pitbull padł na deski po ciosach Chihiro.

Kleber miał wielce fetować te zwycięstwo Japończyka. Pierwsze informacje na temat dziwnego zachowania Koike przekazał Patricio za pośrednictwem twittera:

„Kleber Koike to złamas i tchórz. Celebrował moją przegraną i kłócił się z moim bratem po walce. Później wjechał do naszej szatni, zaatakował Patricky’ego zza pleców, kopnął go i uciekł. Rizin taki zawodnik nigdy więcej nie powinien wejść do waszego ringu!”

Drugi z braci Pitbull, Patricky przekazał więcej informacji w rozmowie telefonicznej z dziennikarzami MMA Fighting. Przetłumaczyliśmy dla was fragment wypowiedzi Patricky’ego.

„Gadał głupoty na nasz temat na kanale youtube, ale Patricio powiedział mi żebym to olał i był spokojny, więc nie poruszałem publicznie tego tematu. Przez wzgląd na swój pojedynek nie byłem w narożniku brata podczas jego walki z Suzukim. Widziałem jak Kleber celebruje porażkę mojego brata, pobiegłem sprawdzić jak czuje się Patricio, a później przy ringu podszedłem do Koike i powiedziałem mu: 'jesteś pierd**onym skurw*elem, zleję cię.’ Później skonfrontowałem się z Satoshim, powiedziałem mu, że nic do niego nie mam, ale że Kleber przesadza na co Roberto powiedział: 'Tak, Kleber jest skomplikowanym gościem, lubi takie zagrywki.’ Powiedziałem, więc Satoshiemu, żeby Koike przyszedł i porozmawiał z nami twarzą w twarz. Poszedłem do szatni, siedziałem plecami do drzwi i oglądałem inne pojedynki na monitorze. W pewnym momencie jeden z trenerów zaalarmował mnie, ale gdy się odwracałem Kleber wleciał we mnie latającym kopnięciem. W szatni rozpoczęła się pieprzona bójka. Ponad 30 osób w jednym pomieszczeniu. On uciekł, szukaliśmy go później w innych szatniach i pokojach, ale nigdzie go nie było. Wysłałem mu więc prywatną wiadomość: 'Czekam, lepiej abyś pojawił się nim wrócę do Brazylii’.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments