Oficjalnie Parnasse podwójnym mistrzem KSW

Oficjalnie: Salahdine Parnasse awansowany do rangi prawowitego mistrza kategorii lekkiej!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 05 czerwca 2023

Salahdine Parnasse na gali XTB KSW Colosseum 2 miał zmierzyć się z Marianem Ziółkowskim. Niestety Polak w trakcie rozgrzewki doznał urazu więzadła bocznego w kolanie i nie mógł zmierzyć się z Francuzem.

Dziś federacja KSW na swoim oficjalnym profilu na twitterze zamieściła grafikę prezentującą Salahdine’a Parnasse. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że w opisie podano iż Francuz został najmłodszym podwójnym mistrzem w historii.

Z treści wpisu wynika, że zawodnik Atch Academy został awansowany do rangi prawowitego mistrza kategorii do 70 kilogramów. W zasadzie nie ma się co dziwić takiej decyzji, gdyż Parnasse wywalczył tymczasowe trofeum oczekując na walkę z Ziółkowskim, a gdy finalnie miał się z nim zmierzyć na Stadionie Narodowym to Polak ponownie nie był gotowy do podjęcia rękawicy.

Warto jednak zaznaczyć, że w takim razie Francuz powinien się szykować do obrony pasa kategorii piórkowej bo jeśli nie zrobi tego w najbliższym czasie to sam straci tytuł na rzecz Roberta Ruchały.

Zostaw ocenę
2
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments