Robert Ruchała w Nowym Sączu KSW 85

KSW 85: Robert Ruchała w walce wieczoru! Zawodnik zawalczy przed własną publicznością!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 04 czerwca 2023

Robert Ruchała na swoich social mediach zdradził drugi z wakacyjnych eventów federacji KSW. Gala KSW 85 odbędzie się 19 sierpnia w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu. Ruchała będzie zatem mógł wystąpić przed własną publicznością.

Za nami druga edycja KSW Colosseum, wydarzenie obfitowało w efektowne nokauty. W walce wieczoru Mamed Khalidov rozprawił się ze Scottem Askhamem, a w innych starciach także nie brakowało efektownych skończeń. Wielu fanów jest ciekawych gdzie i kiedy odbędą się kolejne wydarzenia KSW. Do jakiego miasta zawita federacja z galą KSW 85?

W trakcie gali XTB KSW Colosseum 2 federacja KSW dość nietypowo nie ogłaszała i nie promowała swoich kolejnych eventów. W trakcie wydarzenia udało nam się uzyskać informację na temat gali KSW 84. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj. KSW 84: Phil de Fries będzie bronił pasa! Termin i lokalizacja gali!

Dziś natomiast na łamach mediów społecznościowych rąbka tajemnicy uchylil Robert Ruchała. Zawodnik ujawnił, że gala KSW 85 odbędzie się 19 sierpnia w Nowym Sączu. Wydarzenie odbędzie się w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego, który może pomieścić około 3500 fanów.

Dla Ruchały będzie to zatem okazja do występu przed własną publicznością, gdyż tymczasowy mistrz kategorii piórkowej pochodzi z Nowego Sącza. Na ten moment są to jedyne informacje jakie można znaleźć na temat gali KSW 85. Jak tylko pojawią się jakieś nowe informacje na temat nazwisk uczestników wydarzenia lub konkretnych zestawień to natychmiast wam je przekażemy.

Nim federacja KSW zawita do Nowego Sącza wcześniej wybierze się do Gdyni. Przypominamy w jaki sposób można wykupić dostęp do gali KSW 84.

KSW 84 – gdzie oglądać?

Gala KSW 84, na której w walce wieczoru Phil de Fries będzie bronił pasa kategorii ciężkiej transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Transmisja odbędzie się w sobotę 15 lipca i tradycyjnie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Zostaw ocenę
0
2
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments