nowe nagrania z hotelowej zadymy ufc austin video

Nowe nagrania z hotelowej zadymy przed UFC Austin – video

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 02 grudnia 2023

W ostatnich dniach sporo działo się przed galą UFC Austin. Doszło między innymi do hotelowej awantury między teamami Armana Tsarukyana i Bobby’ego Greena. W sieci pojawiły się nowe nagrania z zadymy.

Na początku do sieci trafiło krótkie nagranie, na którym niewiele było widać, a sam Bobby Green opublikował relację, w której opisał sytuację ze swojej perspektywy. Wiadomo już, że organizacja UFC póki co nie wyciągnęła konsekwencji wobec zawodników, a te ewentualnie nastąpią zapewne dopiero po gali.

Następnie Arman Tsarukyan opublikował materiał video, na którym mogliśmy zobaczyć moment kiedy Green mówi „Ahalkalaketsowi”, aby zabrał swoich koleżków i nie kręcił się wokół ekipy Greena.

Tsarukyan odpowiedział, że będą robili to co im się podoba, na co Green przytaknął jednak powiedział też, że nie zamierza o tym gadać i odepchnął Armana na co ten zareagował nerwowo i złapał Bobby’ego za szyję.

Później do sieci trafiło chaotyczne nagranie, na którym członkowie obu teamów ganiają się po hotelu i rozpętało się prawdziwe zamieszanie. Z chaosu można wyłapać, że Green był gotowy do walki natomiast członkowie jego narożnika chcieli go zatrzymać. Co do teamu Tsarukyana to część wzięła po prostu nogi za pas.

Gala UFC Austin odbędzie się dziś wieczorem. Najlepsze kursy i typy na ten event znajdziecie tutaj. UFC: Dariush vs Tsarukyan – typy, kursy, zakłady. Gdzie i co obstawiać?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments