niepokonany oumar sy były zawodnik ksw zadebiutuje ufc vegas 92

Niepokonany Oumar Sy, były zawodnik KSW zadebiutuje w UFC w maju na UFC Vegas 92

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 17 kwietnia 2024

Oumar Sy stoczy swoją pierwszą walkę w UFC już 18 maja na gali UFC Vegas 92. Były zawodnik KSW zmierzy się z Rodolfo Bellato.

Niepokonany Oumar Sy był jednym z zawodników, który bez wątpienia miał papiery na to, aby włączyć się do rywalizacji o pas mistrzowski KSW. Wydawało się nawet, że skoro federacja planuje debiut na francuskiej ziemi to Sy powinien być nieodłączną częścią tego wydarzenia.

Stało się jednak zupełnie inaczej, gdyż 28-letni Paryżanin wyraźnie podkreślił, że interesuje go wyłącznie kontynuowanie kariery w organizacji UFC.

Oumar Sy związał się umową z najlepszą ligą MMA na świecie jednak później temat jakoś ucichł. Teraz po wielu miesiącach nagle pojawiła się informacja o tym, że legitymujący się serią dziewięciu zwycięstw z rzędu Sy zadebiutuje w UFC już 18 maja na gali UFC Vegas 92.

Oumar Sy zmierzy się z Rodolfo Bellato, który dołączył do organizacji UFC dzięki wygranej w programie Dana White’s Contender Series. Od czasu dołączenia do UFC „Trator” zdołał już wygrać jedno starcie. Bellato pokonał w grudniu Ihora Potierię.

Oumar Sy przebywa aktualnie w szwedzkim AllStars gdzie przygotowuje się do walki wspólnie z Volkanem Oezdemirem i Alexandrem Gustafssonem.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments