nate diaz otrzymał jointa od fana i szybko go odpalił video masvidal konferencja

Nate Diaz otrzymał jointa od fana i szybko go odpalił – zabawna scena na konferencji przed walką Diaz vs Masvidal [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 17 kwietnia 2024

Nate Diaz nie zamierza się zmieniać. Lubujący się w jointach Amerykanin szybko odpalił prezent od fana podczas konferencji prasowej przed bokserską walką Diaz vs Masvidal.

Nate Diaz i Jorge Masvidal zmierzą się 1 czerwca w KIA Forum w Inglewood w Kalifornii. Choć będzie to drugie starcie zawodników ciężko uznać je za pełnoprawny rewanż. Pierwszy pojedynek odbył się na zasadach MMA, a druga potyczka została zakontraktowana na zasadach bokserskich.

Diaz i Masvidal nie tylko zmierzą się w ringu, lecz są także współorganizatorami całego wydarzenia. Real Fight INC założone przez Nate’a, oraz Gamebred założone przez Jorge współpracują ze sobą tak, aby zgarnąć jak najwięcej pieniędzy i nie dzielić się nimi z postronnymi osobami.

Nate Diaz
VS
Jorge Masvidal
1 3.1
X 7
2 1.4

Nate Diaz odpalił jointa w trakcie konferencji

Zawodnicy w ostatnich dniach robią tour po wielkich miastach w USA. Kilka konferencji prasowych ma mocno wypromować galę. Podczas konferencji w Nowym Jorku doszło do zabawnej sytuacji. Jeden z fanów zapytał Nate’a czy ma ochotę na jointa, a następnie rzucił mu pakunek na scenę.

Młodszy z braci Diaz długo się nie zastanawiał i szybko odpalił niespodziankę podrzuconą przez fana. Oczywiście zebrani w hali dziennikarze i kibice przyjęli tę scenę z aplauzem. Nagranie możecie zobaczyć poniżej, załączamy także face-off Diaza z Masvidalem.

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments