Nate Diaz oferta jake paul 10 milionów dolarów

Nate Diaz odpowiada na ofertę od Jake’a Paula. 10 milionów dolarów za walkę w MMA!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 sierpnia 2023

Nate Diaz odpowiedział na złożoną przez Jake’a Paula ofertę na walkę w MMA. Zawodnicy zmierzą się w weekend w walce bokserskiej i Paul chce, aby za kilka miesięcy doszło do rewanżowej potyczki na zasadach MMA. Co na ten temat powiedział Diaz? Czy Nate przyjął ofertę opiewającą na 10 milionów dolarów?

Nate Diaz otrzymał bardzo interesującą propozycję od Jake’a Paula. Youtuber, który rozpoczął przygodę z pięściarstwem i zawodowym sportem zmierzy się z młodszym z braci Diaz już w najbliższy weekend w walce bokserskiej.

Paul zaoferował, aby za kilka miesięcy odbył się rewanż na zasadach MMA. Jake zaoferował rywalowi 10 milionów dolarów bazowej pensji. Oczywiście Paul chce, aby taka potyczka odbyła się w organizacji PFL. Niespodziewanie jednak Diaz zaczął stawiać nietypowe warunki.

„Nie walczę w tej organizacji, jeśli mamy zrobić taki pojedynek w MMA to chcę, żeby to było prawdziwe i chcę być współpromotorem tego wydarzenia.”

Nate oczekuje zatem podobnej sytuacji do tego co dzieje się aktualnie. Prowadzone przez braci Diaz Real Fight Inc. dzieli się pół na pół kosztami oraz zyskami z wydarzenia z założonym przez Jake’a Paula Most Valuable Promotions.

Niewykluczone zatem, że do stołu z Natem będą musieli usiąść właściciele PFL, którzy wypracowali świetną umowę z Francisem Ngannou, a także z wspomnianym wyżej Paulem.

Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments