Najman bez szans? Fonfara ogromnym faworytem przed Clout MMA 1!

S
0
Opublikowano: 04 lipca 2023

Ogłoszenie pojedynku Najman vs Fonfara na Clout MMA wywołało ogromne poruszenie. Poznaliśmy też oficjalne kursy bukmacherskie na to starcie i wyraźnie widać faworyta ekspertów.

Minęło już ponad 5 lat od ostatniej walki „Polskiego Księcia” w boksie i były mistrz świata IBO w wadze półciężkiej postanowił spróbować swoich sił w MMA. Andrzej Fonfara wchodzi do freak fightów, gdzie zmierzy się z „Ojcem Chrzestnym” tego światka – Marcinem Najmanem.

Popularny „El Testosteron” ostatnio dobrze radzi sobie w mieszanych sztukach walki, w których zaliczył 3 wygrane. Dwie z nich odniósł przed czasem, a w marcu udowodnił, że jest w stanie przewalczyć pełen dystans. Jednogłośną decyzją sędziów Najman pokonał Jóźwiaka, prezesa FEN.

Bukmacherzy są jednak bezlitośni dla „El Testosterona”. Andrzej Fonfara jest o 9 lat młodszy od rywala i ma o wiele większe doświadczenie w boksie. Oczywiście w MMA będzie musiał wystrzegać się też kopnięć, czy prób obaleń. Niedawna walka Szpilka vs Pudzianowski pokazała, że wcale nie musi być to deklasująca przewaga. Zwycięstwo „Polskiego Księcia” na Clout MMA 1 wydaje się być niemal w 100% pewne.

Clout MMA: Najman vs Fonfara – Kursy bukmacherskie

Kartę walk Clout MMA 1 możecie obstawić wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Grając za dowolną stawkę jakiekolwiek zdarzenie otrzymacie też dostęp do Fortuna TV, gdzie transmitowane na żywo są liczne rozgrywki sportowe.

Nowi użytkownicy na start otrzymają szereg bonusów. Darmowe 20 zł wpadnie na konto za samą rejestrację, a kolejnych 10 zł zostanie dodane do pierwszego depozytu. Co więcej trzy pierwsze zakłady, kolejno za 100 zł, 200 zł i 300 zł, obstawicie BEZ RYZYKA! To znaczy, że w przypadku przegranej Fortuna zwraca środki na konto!

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments