mirosław okniński typuje wrzosek vs szpilka ksw 94

Mirosław Okniński typuje walkę Wrzosek – Szpilka: „Myślę, że psychicznie mocniejszy jest…” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
1
Opublikowano: 11 kwietnia 2024

Trener Mirosław Okniński wypowiedział się na temat walki Arkadiusz Wrzosek vs Artur Szpilka. Kto jest faworytem tego pojedynku? Opinię trenera Oknińskiego znajdziecie poniżej.

Trener Mirosław Okniński odniósł się do jednej z najciekawszych walk na polskim podwórku MMA w pierwszym półroczu 2024 roku. Mowa oczywiście o pojedynku Arkadiusza Wrzoska z Arturem Szpilką. Do tej walki dojdzie już 11 maja na gali XTB KSW 94.

Mirosław Okniński w trakcie wywiadu z Michałem Tuszyńskim, dziennikarzem FanSportu wypowiedział się na temat tego arcyciekawego zestawienia.

Nim przejdziemy do wypowiedzi doświadczonego szkoleniowca przypominamy, że walkę Wrzosek – Szpilka oraz wszystkie pozostałe pojedynki gali KSW 94 możecie obstawić u legalnego polskiego bukmachera FORTUNA.

TYPYKURSYBUKMACHER
Arkadiusz Wrzosek1.27FORTUNA
Artur Szpilka3.40FORTUNA

Okniński typuje Wrzosek vs Szpilka

Choć według bukmacherów Artur Szpilka jest wielkim underdogiem to trener Okniński uważa, że pod względem umiejętności sportowych to właśnie popularny Szpila może być faworytem pojedynku.

Mirosław Okniński zwrócił także uwagę na to, że Arek Wrzosek jest niezwykle mocny psychicznie.

Trudne. Umiejętnościami uważam, że może Szpilka. Ale psychicznie, myślę że Arek psychicznie jest mocniejszy. Taka walka 50/50 ze wskazaniem na Wrzoska. Ale wcale nie mówię, że jestem przeciw Szpilce!

Kto wygra walkę Wrzosek vs Szpilka?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
DON
3 miesięcy temu

Wrzosek wygra, bo jest z K1 a Szpilka tylko boks. Niby większe doświadczenie w parterze ale nie na tyle duże żeby być tam kotem.