Mike Perry pewny siebie przed walką z loganem paulem

Mike Perry pewny siebie przed walką z Loganem Paulem. Platinum zdradził datę powrotu do ringu BKFC!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 25 września 2023

Mike Perry udzielił długiego wywiadu dziennikarzom portalu MiddleEasy. W trakcie rozmowy były zawodnik UFC podkreślił, że jest pewny wygranej nad Loganem Paulem mimo iż wciąż nie wiadomo czy „Platinum” wskoczy do rozpiski. Perry zdradził także datę powrotu do ringu BKFC!

Mike Perry jest zawodnikiem rezerwowym, który może zastąpić Dillona Danisa w starciu z Loganem Paulem. Perry został zakontraktowany w tej roli przez wzgląd na fakt, że Danis bardzo często wycofywał się z walk na krótko przed terminem gali.

Co na ten temat powiedział Platinum?

„Codziennie czytam w social mediach, że Dillon nie stawił się w sądzie, że dostał zakaz zbliżania, że pewnie nie będzie go na gali. Zobaczymy co się stanie jednak ja myślę, że 14 października wejdę do ringu. Może okazać się inaczej i będę zawiedziony, jednak naprawdę trenuję bardzo ciężko. Jeśli dojdzie do tej walki to będę miał sześć rund z Loganem, no i jestem przekonany, że ktoś ucieknie z ringu. Logan Paul to strachliwy białas, a ja zrobię to czego wszyscy oczekują po prostu zab*ję tego dzieciaka. Wiem, że mogę go mocno zranić.”

Okazuje się, że ciężkie treningi Perry’ego nie pójdą na marne, gdyż nawet jeśli nie uda się zawalczyć z Paulem to „Platinum” zna już przybliżony termin powrotu do ringu BKFC.

„Nie wiem do końca co BKFC planuje, ale wstępnie powiedzieli mi, że chcieliby abym zawalczył w grudniu w Dallas. Powiedzieli mi nawet nazwisko rywala jednak poprosili bym nic nie mówił i że sami to zaanonsują. Niestety póki co nic nie ogłosili, a to było już parę tygodni wstecz.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments