Michał Kita nagiął fakty? Wojsław Rysiewski odpowiedział na wpis zawodnika!

S
0
Opublikowano: 06 lipca 2023

Wojsław Rysiewski odniósł się do ostatniego wpisu Michała Kity. Sprostował przy okazji niektóre z informacji, które poruszył zawodnik wagi ciężkiej.

Popularny „Masakra” już od 17 lat walczy w MMA. W tym czasie zanotował ponad 35 pojedynków, z których zwyciężył w 22. Doświadczony fighter zamieścił niedawno w swoich social mediach długi wpis skierowany do szefów KSW. Kita poruszył w nim kilka tematów, jak ranking wagi ciężkiej, czy dobieranie rywali przez niektórych z zawodników.

W pierwszej kwestii Michał wspomniał, że już od kilku miesięcy domaga się usunięcia go z drabinki. Co do drugiej bezpośrednio wspomniał o Arturze Szpilce i Arkadiuszu Wrzosku, z którym to zresztą mógł się zmierzyć na niedawnej gali na PGE Narodowym. Starcie to miał zablokować Martin Lewandowski.

Do wszystkiego odniósł się Wojsław Rysiewski. Dyrektor sportowy KSW w rozmowie na kanale Fansportu.pl zanegował wpis „Masakry” zbijając jego argumenty. Powiedział tam między innymi:

„Nie wszystko zgadza się z faktami. Po pierwsze, informację, że Michałowi nie podoba się obecność w rankingu dostałem dokładnie 29 czerwca, czyli trudno tutaj mówić, że Michał prosił o to od kilku miesięcy. (…) Nie podoba mi się też wikłanie personalnie jednego z moich szefów, jakoby to on zablokował występ Michała w walce z Arkiem Wrzoskiem. To jest nieprawda, to była wspólna decyzja.”

Cały wywiad z Wojsławem Rysiewskim obejrzysz -> TUTAJ.

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments