Michael Chandler i wrestler Ric Flair wdali się w barową bójkę video

Michael Chandler i legendarny pro-wrestler Ric Flair wdali się w barową bójkę! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
1
Opublikowano: 07 grudnia 2023

Michael Chandler i Ric Flair stanęli oko w oko i zaczęli się wyzywać. W pewnym momencie pro-wrestler zwrócił Chandlerowi uwagę by ten go nie dotykał, a po chwili wyprowadził cios pięścią wymierzony w zawodnika UFC.

Michael Chandler i legendarny pro-wrestler Ric Flair starli się w jednym z barów. Popularny zawodnik organizacji UFC zaczął się przegadywać z 74-letnim weteranem co ostatecznie doprowadziło do wymiany ciosów.

W pewnym momencie Flair zwrócił Chandlerowi uwagę by ten go nie dotykał, a następnie sam wymierzył palcem w klatkę piersiową „Irona” i zasugerował by ten spróbował zabrać jego rękę. Po chwili sytuacja nabrała dynamiki.

Ric Flair wyprowadził cios pięścią w kierunku Chandlera, a ten odpowiedział uderzeniem otwartą dłonią w twarz, a następnie wszedł w nogi Flaira i łatwo go obalił. Video urywa się w momencie, gdy panowie są rozdzielani.

W sieci pojawiły się pierwsze informacje o tym jakoby całe zajście było ustawione jednak ani Chandler ani Flair póki co nie skomentowali tej sytuacji.

Zostaw ocenę
4
19
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Piciu
2 miesięcy temu

ustawka jak nic