mateusz rębecki przed ufc vegas 91 alvarez

Mateusz Rębecki przed UFC Vegas 91: „Alvarez będzie najbardziej wymagającym przeciwnikiem”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 29 marca 2024

Mateusz Rębecki wypowiedział się przed walką z Joelem Alvarezem na UFC Vegas 91. Trenujący aktualnie w American Top Team zawodnik zdaje sobie sprawę z klasy sportowej rywala.

Mateusz Rębecki wróci do octagonu 27 kwietnia na gali UFC Vegas 91. Polak zmierzy się z Joelem Alvarezem, który dysponuje kapitalnymi warunkami fizycznymi jak na kategorię lekką.

Podczas wywiadu dla Polsatu Sport zawodnik Berserkers Team jasno podkreślił, że Joel Alvarez najprawdopodobniej będzie najcięższym rywalem z jakim przyszło mu się mierzyć w dotychczasowej karierze.

Mimo to „Rebeasti” liczy na wygraną i awans do TOP 15 rankingu UFC w kategorii lekkiej. Mateusz wie, że do awansu w rankingu potrzeba nie tylko zwycięstwa, ale przede wszystkim dobrego show w octagonie.

– Alvarez będzie dla mnie prawdopodobnie najcięższym, najbardziej wymagającym przeciwnikiem. Jest chyba 19. w rankingu. Może, mam nadzieję, że po tej walce wskoczyłbym do TOP 15. Jeśli dam dobre show, bo tak naprawdę UFC też na tym zależy. Więc jestem pełen nadziei. Wszystko jest przed nami.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments