mateusz gamrot przed ufc 299

Mateusz Gamrot przed UFC 299: „Teraz już tylko łapanie świeżości i szybkości. Jest super”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 02 marca 2024

Mateusz Gamrot tradycyjnie przekazał fanom świeżą porcję informacji na swój temat za pośrednictwem instagrama. Gamer zakończył już ciężki obóz przygotowawczy.

Najgorszy i najtrudniejszy okres treningowy już za Mateuszem Gamrotem. Polak zakończył ciężki obóz sparingowy w American Top Team i w ostatnich dniach, a także kilku kolejnych będzie się skupiał wyłącznie na łapaniu świeżości i szybkości.

„Gamer” przekazał fanom dobrą informację w relacji na instagramie. Skoro zawodnik Czerwonego Smoka i ATT jest zadowolony oznacza to, że w trakcie przygotowań udało się uniknąć poważniejszych urazów, a forma poszła w górę.

– Muszę wam powiedzieć, że ten okres teraz przed walką w jakim się znajduję, czyli gdzieś około dziesięciu dni do startu, jest chyba najlepszym z okresów dla zawodnika. Ciężka robota zrobiona, teraz już tylko łapanie świeżości i szybkości, tzw. oczko, więc naprawdę jest super.

Mateusz Gamrot powróci do octagonu UFC już 9 marca na gali UFC 299 w Miami. Polak zmierzy się z Rafaelem Dos Anjosem, byłym mistrzem najlepszej ligi MMA na świecie.

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments