Jakub Wikłacz odmówił walki kSW Colosseum 2

Martins niezdolny do walki. Wikłacz odmówił pojedynku z nowym rywalem! KSW zorganizuje inne zestawienie!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 02 czerwca 2023

Federacja KSW opublikowała przed momentem komunikat, w którym przekazano, że Jakub Wikłacz odmówił stoczenia pojedynku z innym rywalem natomiast lekarze nie dopuścili Werllesona Martinsa do startu.

Dzisiejszy dzień przyniósł wielkie zamieszanie i masę informacji związanych z galą XTB KSW Colosseum 2. Niewiele ma to jednak wspólnego z planowanymi i pozytywnymi newsami. Najpierw okazało się, że Werlleson Martins miał w nocy kłopoty zdrowotne przez co nie wypełnił wagi. Komplet wyników ważenia znajdziecie tutaj. XTB KSW Colosseum 2 – wyniki ważenia.

Następnie Wojsław Rysiewski, dyrektor sportowy federacji KSW przekazał dokładne informacje na temat tego jakie kroki zostaną podjęte. Szczegóły po kliknięciu w link. Dyrektor sportowy KSW komentuje sytuację po ważeniu i stan zdrowia Werllesona Martinsa.

Nim przejdziemy do najnowszych informacji przypominamy gdzie można wykupić dostęp do transmisji z gali XTB KSW Colosseum 2, która odbędzie się już jutro, w sobotę 3 czerwca na Stadionie Narodowym.

XTB KSW Colosseum 2 – gdzie oglądać?

Gala XTB KSW Colosseum 2, na której w walce wieczoru Mamed Khalidov zmierzy się po raz trzeci ze Scottem Askhamem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Transmisja odbędzie się w sobotę 3 czerwca i tradycyjnie rozpocznie się o godzinie 19:00.

xtb ksw colosseum 2 transmisja dostęp gdzie oglądać

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Martins niezdolny do walki. Wikłacz nie chce innego rywala!

Informacja z ostatniej chwili prosto z oficjalnego konta federacji KSW na twitterze:

„Podczas oczekiwania na wyniki badań Werllesona Martinsa, organizacja KSW zaproponowała Jakubowi Wikłaczowi możliwość walki z innym rywalem. Sztab mistrza zrezygnował jednak ze starcia. Chwilę później służby medyczne poinformowały o tym, że Brazylijczyk nie jest zdolny do walki, a mistrz KSW nie zgodził się na walkę z innym przeciwnikiem. Organizacja KSW postanowiła zachować status quo i zestawi dodatkowy, 11. pojedynek na XTB KSW Colosseum 2. Szczegóły wkrótce.”

Kursy bukmacherskie – XTB KSW Colosseum 2

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę XTB KSW Colosseum 2!

Bonus w eFortuna.pl to między innymi 20 zł za samo otwarcie konta! Jeśli chcesz wytypować galę XTB KSW Colosseum 2 – kliknij tutaj. Rejestracja zajmuje dosłownie 30 sekund. Na starcie czekają na Ciebie dodatkowe bonusy! Trzy pierwsze zakłady bez ryzyka do 600 zł? To możliwe tylko w eFortuna.pl.

Faworytem bukmacherów jest Mariusz Pudzianowski, na którego wygraną wystawiono kurs 1.43, natomiast na wygraną Artura Szpilki ustalono kurs wysokości 2.66.

Poniżej pełna lista kursów jakie bukmacher wystawił na galę XTB KSW Colosseum 2:

Gale XTB KSW Colosseum 2 obstawisz u polskiego legalnego bukmachera firmy eFortuna.pl, która jest równocześnie oficjalnym sponsorem organizacji KSW. Na stronie znajdziesz również kursy i typy na inne walki, które odbędą się na czerwcowej gali. W klatce KSW zobaczymy m.in. Mameda Khalidova, Mariusz Pudzianowskiego, czy Arkadiusza Wrzoska.

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments