Wojsław Rysiewski komentuje stan zdrowia Martinsa KSW

Dyrektor sportowy KSW komentuje sytuację po ważeniu i stan zdrowia Werllesona Martinsa. Czy walka Wikłacz vs. Martins się odbędzie? [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 02 czerwca 2023

Wojsław Rysiewski, dyrektor sportowy federacji KSW skomentował sytuację na dzisiejszym ważeniu. Werlleson Martins przekroczył limit wagowy o ponad 5 kilogramów. Rysiewski wyjaśnił co wydarzyło się w nocy, a także nakreślił kolejne kroki w związku z tą sytuacją. Czy walka Wikłacz vs. Martins się odbędzie?

Na dzisiejszym ważeniu przed galą XTB KSW Colosseum 2 Werlleson Martins znacznie przekroczył limit kategorii koguciej. Dedykowany artykuł na ten temat znajdziecie tutaj. Walka mistrzowska na XTB KSW Colosseum 2 zagrożona! Zawodnik przekroczył limit o PONAD 5 kg!

Do sprawy odniósł się Wojsław Rysiewski, dyrektor sportowy federacji KSW, który w specjalnym materiale video wyjaśnił co zaszło w nocy, a także przedstawił kolejne kroki związane z weryfikacją stanu zdrowia zawodnika.

XTB KSW Colosseum 2 – gdzie oglądać?

Gala XTB KSW Colosseum 2, na której w walce wieczoru Mamed Khalidov zmierzy się po raz trzeci ze Scottem Askhamem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Transmisja odbędzie się w sobotę 3 czerwca i tradycyjnie rozpocznie się o godzinie 19:00.

xtb ksw colosseum 2 transmisja dostęp gdzie oglądać

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Wojsław Rysiewski o stanie zdrowia Werllesona Martinsa

Wojsław Rysiewski, dyrektor sportowy federacji KSW zabrał głos w sprawie stanu zdrowia Werllesona Martinsa.

„Werlleson poczuł się źle w nocy, lekarze zabronili mu dalszego zbijania wagi, musieli go nawodnić z uwagi na bardzo duży ból w nerkach. Dzisiaj rano po tym nawodnieniu Werlleson wniósł na wagę 66,4 kg, czyli pięć kilo ponad limit mistrzowski kategorii koguciej.”

Jak zatem wygląda sprawa walki mistrzowskiej? Czy pojedynek Wikłacz vs. Martins się odbędzie?

„Procedura jest taka, że w tej chwili Werlleson jest badany. Sprawdzane są parametry i to lekarze w pierwsze kolejności decydują czy w ogóle Martins może walczyć w takim stanie. Następnie sam Martins musi wyrazić chęć do walki. Decyzja i tak na koniec należy do Jakuba Wikłacza ponieważ zgodnie z zasadami jeżeli zawodnik przekroczy wagę powyżej czterech kilogramów to jego przeciwnik decyduje o tym czy chce podjąć takiego wyzwania, jeśli nie będzie Kuba chciał walczyć no to po prostu wypłacimy mu całą wypłatę i walka się nie odbędzie.”

https://www.youtube.com/watch?v=TJ7uNCYgIdk

Kursy bukmacherskie – XTB KSW Colosseum 2

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę XTB KSW Colosseum 2!

Bonus w eFortuna.pl to między innymi 20 zł za samo otwarcie konta! Jeśli chcesz wytypować galę XTB KSW Colosseum 2 – kliknij tutaj. Rejestracja zajmuje dosłownie 30 sekund. Na starcie czekają na Ciebie dodatkowe bonusy! Trzy pierwsze zakłady bez ryzyka do 600 zł? To możliwe tylko w eFortuna.pl.

Faworytem bukmacherów jest Patryk Tołkaczewski, na którego wygraną wystawiono kurs 1.5, natomiast na wygraną Krzysztofa Głowackiego ustalono kurs wysokości 2.45.

Poniżej pełna lista kursów jakie bukmacher wystawił na galę XTB KSW Colosseum 2:

Gale XTB KSW Colosseum 2 obstawisz u polskiego legalnego bukmachera firmy eFortuna.pl, która jest równocześnie oficjalnym sponsorem organizacji KSW. Na stronie znajdziesz również kursy i typy na inne walki, które odbędą się na czerwcowej gali. W klatce KSW zobaczymy m.in. Mameda Khalidova, Mariusz Pudzianowskiego, czy Arkadiusza Wrzoska.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments