artur szpilka historia o aligatorach

Artur Szpilka dostał srogą lekcję, przykry koniec historii z aligatorami [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 08 maja 2024

Artur Szpilka jest znany z wielkiego poczucia humoru i ciekawej przeszłości. Zawodnik KSW opowiedział ciekawą historię związaną z aligatorami.

Podczas konferencji prasowej przed galą XTB KSW 94 Artur Szpilka przytoczył historię o aligatorach. Jej koniec nie był jednak miły dla byłego pretendenta do tytułu mistrza świata w boksie.

Nim przejdziemy do historii Artura przypominamy, że trwa specjalna promocja w której można zgarnąć kody na dostęp do dwóch najbliższych gal KSW – KSW 94 oraz KSW 95.

Extra promo odbierz kod na dwie gale KSW!

Legalny polski bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na starcie Wrzosek vs. Szpilka. Jak otrzymać kod PPV za jedyne 10 złotych na galę XTB KSW 94? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe.
2. Wpłać depozyt minimum 15 zł.
3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę XTB KSW 94 za minimum 10 zł.
4. GOTOWE! Kod Viaplay na 30 dni odbierz POD TYM LINKIEM.

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z XTB KSW 94 na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKU. Ilość darmowych kodów jest ograniczona (500 sztuk).

Kod Viaplay daje dostęp do pakietu TOTAL na 30 dni. To oznacza, że za 10 zł obejrzysz zarówno XTB KSW 94, jak i XTB KSW 95, która odbędzie się 7 czerwca!

Artur Szpilka historia o aligatorach

Artur Szpilka wielokrotnie w przeszłości zamieszczał nagrania na których próbował łapać aligatory. Szpila przyznał, że przed walką z Deontayem Wilderem udało mu się je wielokrotnie złapać. Niestety przy kolejnej okazji do takiej „zabawy” Szpilka dostał srogą lekcję. Koniec historii z aligatorami był taki, że Polak został ukarany mandatem wysokości 700 dolarów.

– Tyle filmików, co tam było. To było przed walką z Wilderem i złapałem ich bardzo dużo. Oglądałem tego gościa, co się rzucał na te krokodyle. Chciałem zrobić dokładnie tak samo. Po walce z Wilderem bardzo dużo ludzi w Stanach mnie rozpoznawało. Tak było też w tym parku. Idę sobie i stoi dwóch gości, jeden ma pistolet za pazuchą.

– Pokazują na mnie, podchodzą i pytają: “Artur Szpilka? Szukaliśmy cię już dwa miesiące.” Szukali mnie, czy pojawię się w tym parku. Dostałem 700 dolarów grzywny i takie ostrzeżenie. Wytłumaczyli mi, że one mogą później kogoś ugryźć. Jak kogoś ugryzą, to muszą je zastrzelić. Wybraliśmy mniejsze zło, przestaliśmy łapać krokodyle.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments