Jakub Wikłacz vs Werlleson Martins XTB KSW COlosseum 2

Walka mistrzowska na XTB KSW Colosseum 2 zagrożona! Zawodnik przekroczył limit o PONAD 5 kg!

S
0
Opublikowano: 02 czerwca 2023

Jedna z walk mistrzowskich na XTB KSW Colosseum 2 jest zagrożona! Na wczesnym ważeniu w przeddzień gali jeden z fighterów znacząco przekroczył limit wagowy.

Kolejne wydarzenie KSW, które odbędzie się już jutro na Stadionie Narodowym, to prawdziwe święto dla polskich fanów MMA. Organizacja dobrała fenomenalne zestawienia, wśród których znalazły się aż trzy starcia mistrzowskie. Bardzo możliwe, że jedno z nich nie dojdzie do skutku.

XTB KSW Colosseum 2 – gdzie oglądać?

Gala XTB KSW Colosseum 2, na której w walce wieczoru Mamed Khalidov zmierzy się po raz trzeci ze Scottem Askhamem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Transmisja odbędzie się w sobotę 3 czerwca i tradycyjnie rozpocznie się o godzinie 19:00.

xtb ksw colosseum 2 transmisja dostęp gdzie oglądać

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Pretendent przekroczył limit o PONAD 5 kg!

Jakub Wikłacz wniósł na wagę dokładnie 61,2 kg i mógłby przystąpić do obrony pasa kategorii koguciej. Nie wiadomo jednak, co dalej z jego pojedynkiem, gdyż Werlleson Martins znacznie przekroczył limit.

Walki mistrzowskie cechują się tym, że nie można ważyć więcej ani o 100 gramów. Brazylijczyk, który wskoczył na zastępstwo za Zuriko Jojuę, tymczasem wniósł aż 66,4 kg! Federacja KSW wydała krótkie oświadczenie w tej sprawie:

„Werlleson Martins miał w nocy problemy ze ścinaniem wagi. Ekipa medyczna KSW zadecydowała, że powinien przerwać proces. Czekajcie na kolejne ogłoszenia w tej sprawie.”

https://www.youtube.com/watch?v=TJ7uNCYgIdk

Kursy bukmacherskie – XTB KSW Colosseum 2

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę XTB KSW Colosseum 2!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments