martin lewandowski wyjaśnia powody odwołania strefy fana przed ksw 94

Martin Lewandowski wyjaśnia powody odwołania Strefy Fana i ważenia przed KSW 94 [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 10 maja 2024

Martin Lewandowski szef federacji KSW wyjaśnił dlaczego podjęto decyzję o odwołaniu Strefy Fana przed KSW 94, a także zamknięciu ceremonii ważenia dla kibiców.

Już jutro, w sobotę 11 maja odbędzie się gala XTB KSW 94. Wczoraj gruchnęła wieść o tym, że strefa fana zostaje odwołana natomiast ceremonia ważenia będzie zamknięta dla kibiców i pojawią się na niej wyłącznie przedstawiciele mediów.

Jaru przeprowadził rozmowę online z Martinem Lewandowskim. Szef KSW wyjaśnił temat i podkreślił, że sytuacja nie jest w żaden sposób związana z kibicami Legii Warszawa.

– Niepokoili się mieszkańcy, media, później zainteresowały się tym lokalne służby i zrobił się taki nerwowy klimat wokół tej strefy fana. Podjąłem tę decyzję by pokazać miejscowym władzom, że chcemy współpracować. Pierwsza rzecz najważniejsza, żeby zakomunikować. To nie wydarzyło się ze względu na fanów klubu Legia Warszawa, ani kibiców Arka Wrzoska. Legionistów w ogóle na tym ważeniu miało nie być. Ta Legijna historia, która jest przywoływana przez media najczęściej, to kompletnie nie to. Kompletnie inny temat.

Odbierz KOD dostępu do transmisji KSW 94 i KSW 95

Legalny polski bukmacher FORTUNA przygotował wyśmienitą ofertę dla nowych użytkowników, którzy chcą obstawić i zobaczyć walkę Wrzosek vs Szpilka. Jak otrzymać kod dostępu PPV na XTB KSW 94 za jedyne 10 złotych? Komplet zasad rozpisaliśmy na liście poniżej:

1. Zarejestruj konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe.
2. Wpłać depozyt minimum 15 zł.
3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę XTB KSW 94 za minimum 10 zł.
4. GOTOWE! Kod Viaplay na 30 dni odbierz POD TYM LINKIEM.

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z XTB KSW 94 na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKU. Ilość darmowych kodów jest ograniczona (500 sztuk).

Kod Viaplay daje dostęp do pakietu TOTAL na 30 dni. To oznacza, że za 10 zł obejrzysz zarówno XTB KSW 94, jak i XTB KSW 95, która odbędzie się 7 czerwca!

Fortuna to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments