Szef KSW podsumowanie gali

Martin Lewandowski po Colosseum 2: „KSW postawiło bardzo mocno nogę na mapie światowego MMA” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 04 czerwca 2023

Martin Lewandowski, współwłaściciel federacji KSW podsumował galę KSW Colosseum 2, która odbyła się wczoraj na Stadionie Narodowym w Warszawie. Co szef KSW powiedział po gali i jak ocenił jej przebieg?

Wielka gala XTB KSW Colosseum 2 za nami! W trakcie gali nie zabrakło wielkich emocji jak i ogromnych rozczarowań. Na plus należy bez wątpienia zaliczyć występ Mameda Khalidova, który po raz kolejny dał fanom wielkie show. Minusem jest z kolei utrata nie jednego, a dwóch pojedynków rangi mistrzowskiej w ciągu dwóch dni.

Jak do tego wszystkiego odniósł się Martin Lewandowski, współwłaściciel federacji KSW, który po gali podsumował wydarzenie w rozmowie z branżowymi dziennikarzami? Jakie plusy podkreślił szef KSW?

„Zacznijmy od tego pierwszego, frekwencji. W bardzo niekomfortowych warunkach, za plecami wojna, kryzys związany z covidem, trochę dziwnie kręcący się świat, jesteśmy po dziewiętnastu latach w stanie nadal wypełniać tak dużą przestrzeń jednocześnie organizując dwanaście gal rocznie. Jestem bardzo wdzięczny wszystkim kibicom, którzy przez tyle lat nas śledzą i zaufali nam. Jestem bardzo wdzięczny zawodnikom, szczególnie tym legendom, tym wytrawnym fighterom, którzy po prostu od lat potrafią nadal pobudzać umysły i serca ludzi.”

Martin Lewandowski po KSW Colosseum 2

Pełny wywiad z współwłaścicielem KSW po drugiej edycji Colosseum znajdziecie poniżej:

Produkcyjny sztos, udało się otworzyć dach. Obrazek genialny, no dostaję naprawdę przeróżne gratulacje ze świata, więc ta gala wyszła bardzo mocno poza nasz kraj, poza ten kontynent. Myślę, że to jest to taki kolejny moment, w którym KSW postawiło bardzo mocno nogę na mapie światowego MMA.”

KSW 84 – gdzie oglądać?

Gala KSW 84, na której w walce wieczoru Phil de Fries będzie bronił pasa kategorii ciężkiej transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Transmisja odbędzie się w sobotę 15 lipca i tradycyjnie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments