Mamed Khalidov znokautował Scotta Askhama KSW Colosseum 2

KSW Colosseum 2: Mamed Khalidov efektownie znokautował Scotta Askhama! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 04 czerwca 2023

W walce wieczoru gali XTB KSW Colosseum 2 zmierzyli się Mamed Khalidov i Scott Askham, był to trzeci pojedynek zawodnika Arrachionu z bitnym Anglikiem. Starcie zakontraktowano w kategorii średniej. Jaki był wynik walki Khalidov vs. Askham?

Czas na zamknięcie trylogii między Mamedem Khalidovem, a Scottem Askhamem. Wielce wyczekiwana walka wieczoru gali XTB KSW Colosseum 2 przed nami.

Zawodnicy stoczyli ze sobą dwa pojedynki i do tej pory jest remis, obaj mają na koncie po jednej wygranej. Jakie będzie rozstrzygnięcie trzeciej walki? Jaki był wynik starcia Khalidov vs. Askham 3?

-=> XTB KSW Colosseum 2 – Relacja na żywo

XTB KSW Colosseum 2 – gdzie oglądać?

Gala XTB KSW Colosseum 2, na której w walce wieczoru Mamed Khalidov zmierzy się po raz trzeci ze Scottem Askhamem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Dołącz do grona fanów oglądających galę KSW, transmisja jest dostępna w Viaplay!

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Khalidov vs. Askham – relacja XTB KSW Colosseum 2

Zaczynamy walkę wieczoru gali XTB KSW Colosseum 2! Szybko doszło do klinczu, który został zainicjowany przez Mameda Khalidova. Scott Askham odwraca zawodnika Arrachionu pod siatką. Khalidov stara się wyrwać z mocnego uchwytu Anglika. Mamed wyczekał rywala, który starał się sprowadzić jednak to Khalidov wylądował na górze na macie! Spryt Mameda zadecydował. Mamed stara się atakować z góry, a Scott stara się kręcić w parterze. Mocne ciosy z gory w wykonaniu Khalidova! Starcie niczym wytrawna partia szachów. Askham pracuje nad neutralizowaniem ataków Mameda. Askham postraszył Khalidova skrętówką. Koniec rundy.

Druga runda przed nami. Mamed przechwycił nogę Scotta i szybciutko przeniósł walkę na matę. Dobrze rozpoczyna się ta odsłona dla zawodnika z Olsztyna. Anglik idzie po nogę wydaje się że wszystko jest ciasno zapięte jednak Khalidov nic sobie z tego nie robi. Patowa sytuacja. Mamed nic sobie nie robi z tej próby w wykonaniu Askhama i żartuje siedząc w klatce. Ciekawe jak sędziowie ocenią tę rundę.

Zaczynamy ostatnią rundę ostatniej walki gali KSW Colosseum 2! Niestety kopnięcie w krocze i Mamed na deskach. Niesamowita sytuacja po wznowieniu Khalidov trafił bocznym kopnięciem w korpus Askhama, a gdy ten się ugiął Khalidov wystrzelił w powietrze i dosłownie wleciał w swojego rywala wbijając go w ziemię, następnie zawodnik Arrachionu dobił oponenta ciosami w parterze!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments