martin lewandowski o rywalu parnasse'a na ksw 93 w paryżu

Martin Lewandowski o rywalu Parnasse’a na KSW 93 w Paryżu: „Jeżeli to się uda to się odbije dobrym PRem”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 07 lutego 2024

Martin Lewandowski udzielił Jarkowi Świątkowi długiego wywiadu. Nie mogło zabraknąć dyskusji na temat gali KSW 93 w Paryżu.

6 kwietnia federacja KSW po raz pierwszy zawita do Francji. Gala KSW 93 odbędzie się w paryskiej Adidas Arenie. Jaru wybrał się do biura KSW gdzie w trakcie długiej rozmowy z Martinem Lewandowskim zapytał współwłaściciela federacji o rywala Salahdine’a Parnasse’a.

Jarek spytał szefa KSW o to czy Parnasse zawalczy w kategorii do 70 czy do 77 kilogramów, a także czy rywalem będzie ktoś z dwójki Marian Ziółkowski i Adrian Bartosiński. Okazuje się, że federacja ma inne plany wobec Francuza.

– Na pewno walka z Bartosem się nie odbędzie. Prawdopodobnie będzie to walka w 70 kg, ale też 66 kg. Ze względu na atrakcyjność jeszcze dajemy sobie chwilę, ale ta chwila już właściwie dobiega końca. Mamy jednego fajnego zawodnika, właśnie negocjuję teraz kasę i długość walk. Bardzo fajny, jeżeli to by się udało to naprawdę to się odbije dobrym PRem.

– Nie chcę jeszcze nic zdradzić. Liczę na to, że się uda. Miałem dużego calla w sobotę z jego managerami, promotorami. Oni narazie są na tak. Gadamy, także 70-tka to jest najbardziej prawdopodobny dla nas scenariusz.

Najbliższą galę KSW 91 oraz wszystkie kolejne wydarzenia KSW obstawisz na stronie legalnego polskiego bukmachera FORTUNA.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments