marcin held i łukasz charzewski podpisali kontrakty z ksw

Marcin Held i Łukasz Charzewski podpisali kontrakty z KSW!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 14 października 2023

Marcin Held i Łukasz Charzewski podpisali kontrakty z KSW! Dwaj doskonali zawodnicy związali się umowami z federacją KSW. Marcin Held będzie kontynuował starty w kategorii lekkiej. Łukasz Charzewski zejdzie do dywizji piórkowej.

Marcin Held, weteran organizacji Bellator, UFC, ACA i PFL podpisał kontrakt z KSW! Doskonały grappler reprezentujący Bastion Tychy i ANKOS MMA wreszcie po wielu latach trafi do polskiej federacji. Held będzie kontynuował starty w kategorii lekkiej.

Łukasz Charzewski były mistrz FEN w kategorii lekkiej także związał się umową z federacją KSW. „Harry” w przeciwieństwie do Helda nie będzie walczył w dywizji lekkiej tylko zejdzie kategorię niżej i będzie próbował zawojować kategorię piórkową.

Marcin Held nastawia się na budowanie nazwiska i spokojną drogę do pasa KSW. W debiucie Held zmierzy się z Raulim Tutaraulim na grudniowej gali KSW 89 w Gliwicach. Natomiast Charzewski jest pozytywnie nastawiony na wyzwania czekające na niego w dywizji do 66 kilogramów. Łukasz także zanotuje pierwszy start na gali w Gliwicach.

Galę KSW 87 oraz wszystkie kolejne wydarzenia organizowane przez KSW możesz obstawić na stronie eFortuna.pl. Załóż konto, skorzystaj z promocji dla nowych graczy i obstaw KSW 87 tutaj.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments