magdalena czaban trenowała z henrym cejudo

Magdalena Czaban trenowała z Henrym Cejudo!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 04 grudnia 2023

Magdalena Czaban trenowała z Henrym Cejudo. Multimedalistka Mistrzostw Świata MMA przebywa aktualnie w USA gdzie przygotowuje się do debiutu w zawodowym MMA.

Magdalena Czaban zdominowała amatorskie starty w kategorii atomowej. Polka zdobyła łącznie sześć medali wliczając w to Mistrzostwo Świata juniorek i seniorek, a także potrójne Mistrzostwo Europy w dwóch różnych kategoriach wagowych.

Utalentowana zawodniczka podjęła decyzję o rozpoczęciu zawodowej kariery i aktualnie przebywa w Austin w USA, gdzie trenuje w filii 10th Planet Jiu-Jitsu. „Atomówka” zakończy ten okres startem w Mistrzostwach Świata BJJ w Las Vegas.

W ostatnich dniach Polkę spotkała miła niespodzianka. W klubie pojawił się Henry Cejudo, który poprowadził seminarium. Złoty medalista olimpijski i były podwójny mistrz UFC zapozował do wspólnej fotki z Czaban.

Magdalena Czaban skomentowała wspólne treningi z „Triple C” następującymi słowami:

– Seminarium z tym Panem nie było planowane na mój pierwszy camp w Stanach. Ale jedną z rzeczy, których się uczę, to że warto korzystać z okazji, które się pojawiają. Mam nadzieję, że to nie ostatni trening z Henrym Cejudo , który jest najlepszym przykładem, że nie trzeba mieć super warunków fizycznych, żeby zostać mistrzem UFC.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments