Łukasz Różański wyzwał oleksandra usyka do walki

Łukasz Różański wyzwał Oleksandra Usyka do walki: „Ja też mam zielony pas i jestem gotowy”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 lutego 2024

Wczoraj wieczorem gruchnęła wieść o tym, że Tyson Fury doznał kontuzji. Dziś Łukasz Różański zgłosił gotowość do zastąpienia Anglika w walce z Oleksandrem Usykiem.

Ekipa Tysona Fury’ego ogłosiła wczoraj, że mistrz organizacji WBC w kategorii ciężkiej doznał głębokiego rozcięcia i wycofał się z walki z Oleksandrem Usykiem.

Natychmiast rozgorzały spekulacje na temat tego kto mógłby wskoczyć na ewentualne zastępstwo i czy szejkowie z Arabii w ogóle rozważą inną opcję na main event niż walka Fury vs. Usyk.

Dziś do sprawy odniósł się Łukasz Różański. Polak jest mistrzem organizacji WBC w kategorii bridger i zgłosił gotowość do walki z Oleksandrem Usykiem.

Różański wyzwał Oleksandra Usyka do walki:

– Ja też mam zielony pas i jestem gotowy

Polak oznaczył na twitterze Turkiego Alalshikha oraz organizację WBC. Ciężko jednak wierzyć w to, że naszemu rodakowi uda się „ugrać” miejsce w tak wielkim starciu.

Do dyskusji niespodziewanie włączył się Tony Bellew, czyli zawodnik który w 2018 roku przegrał z Oleksandrem Usykiem. Anglik napisał, ze pas posiadany przez Różańskiego wkrótce stanie się jego własnością.

Cieszy aktywność Łukasza Różańskiego w mediach społecznościowych. Nawet jeśli nie uda się dogadać żadnej walki w kategorii ciężkiej to przynajmniej o mistrzu dywizji bridger może się zrobić głośno w polskich i zagranicznych portalach poświęconych pięściarstwu. Więcej artykułów na temat Różańskiego może z kolei przełożyć się na zainteresowanie sponsorów i organizatorów gal.

Czy Usyk przyjmie wyzwanie Łukasza Różańskiego

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments