łukasz rajewskiu pokonał jasona poneta na oktagon 54

Łukasz Rajewski pokonał Jasona Poneta na gali Oktagon 54 [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 02 marca 2024

Łukasz Rajewski pokonał Jasona Poneta w karcie wstępnej gali Oktagon 54 w czeskiej Ostrawie. Raju wygrał po niejednogłośnej decyzji sędziów jednak nie była to łatwa walka dla Polaka.

Łukasz Rajewski i Jason Ponet zmierzyli się w karcie wstępnej gali Oktagon MMA 54 w Ostrawie. Pojedynek Polaka z doświadczonym reprezentantem Francji był walką rezerwową turnieju Oktagon o milion euro.

Starcie lepiej rozpoczął „Raju”, który starał się nadawać tempo walki i celnie trafiał rywala. Zawodnicy wymieniali low kicki. Choć Rajewski próbował atakować kombinacjami to Ponet sprytnie nastawił się na kontry. Ciosy wyprowadzane przez Polaka nie robiły zbytniego wrażenia na rywalu.

W drugiej rundzie Rajewski nadal przeważał i udanie zapunktował u sędziów. Po pierwsze Łukasz trafiał w stójce, a ponad to udało mu się wybronić próbę obalenia ze strony rywala by następnie samemu udanie poszukać przejścia do parteru. Rajewski nie miał wielkiej przewagi jednak zrobił wystarczająco wiele by wygrać rundę.

Ostatnia runda była w zasadzie mieszanką poprzednich. Były zarówno low kicki jak i sporo kombinacji. Mało jednak brakło, a Ponet zdołałby odwrócić losy pojedynku. Rajewski nie był już tak szybki, a jego akcje stały się przewidywalne i Jason w pewnym momencie wystrzelił high kickiem. Wysokie kopnięcie weszło jednak Raju ustał je na nogach i dociągnął walkę do końca co pozwoliło na wygraną po niejednogłośnej decyzji sędziów.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments