juras wskazał odpowiednich idoli dla młodzieży kowalkiewicz błachowicz gamrot

Łukasz Jurkowski wskazał odpowiednich idoli dla młodzieży: Kowalkiewicz, Błachowicz, Jędrzejczyk, Gamrot!

Bartosz Sobczak
1
Opublikowano: 09 października 2023

Łukasz Jurkowski zamieścił wpis na swoim profilu na facebooku. Popularny Juras wskazał odpowiednich idoli dla młodzieży. Członek Galerii Sław KSW zasugerował młodym ludziom kilka osób z branży MMA, które uważa za godne naśladowania.

Łukasz Jurkowski to prawdziwy weteran polskiej sceny MMA, który wygrał turniej na pierwszej gali w historii federacji KSW, a także w kilkunastu kolejnych latach występował na największych eventach najlepszej europejskiej organizacji MMA notując wygrane nad takimi fighterami jak Igor Pokrajac, Moise Rimbon, Attila Vegh czy Rameau Thierry Sokoudjou.

„Juras” miał także przyjemność walczyć na pierwszej gali KSW Colosseum, a podczas drugiej gali na Stadionie Narodowym został pierwszym zawodnikiem w historii „wciągniętym” do Hall of Fame KSW. Teraz Łukasz Jurkowski zamieścił na facebooku wpis skierowany do młodzieży. Juras zasugerował młodym ludziom osoby z branży MMA, które uważa za godne do naśladowania. Kogo wymienił Jurkowski?

Juras sugeruje idoli: Kowalkiewicz, Błachowicz, Jędrzejczyk, Gamrot

Oczywiście Łukasz Jurkowski wskazał polskich zawodników walczących aktualnie w organizacji UFC. Wśród zawodników na zdjęciu znaleźli się Karolina Kowalkiewicz, Jan Błachowicz, Joanna Jędrzejczyk oraz Mateusz Gamrot.

„Młody człowieku szukający inspiracji. Dobieraj swoich idoli odpowiednio. Najlepiej takich, którzy ciężką pracą docierają na szczyt, którzy spełniają się pokazując niezłomny charakter i konsekwencje w dążeniu do celu. Którzy dla chwili triumfu są w stanie poświęcić wiele. Podrzucam kilku z mojej branży.

Doceniajmy ludzi, którzy swoją wartość udowodnili czynami. Nie ludzi którzy znani są z tego, że są znani. Dobrego Dnia.”

Wszyscy wymienieni przez Jurkowskiego zawodnicy walczą aktualnie w organizacji UFC. Wydarzenia najlepszej ligi MMA na świecie możecie obstawić oraz oglądać na stronie legalnego polskiego bukmachera eFortuna.pl. Aktualnie trwa specjalna promocja trzech zakładów bez ryzyka dedykowana dla nowych graczy. Załóż konto tutaj.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Lucjan
8 miesięcy temu

Pijany Gamrot terroryzujący recepcjonistkę w hotelu i wszczynający awantury z policją,to faktycznie świetny wzór dla młodzieży