Jan Błachowicz coraz bliżej powrotu do pełni sił

Jan Błachowicz coraz bliżej powrotu do pełni sił!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 29 września 2023

Jan Błachowicz jest coraz bliżej powrotu do pełni sprawności. Były mistrz kategorii półciężkiej stawił się w MD Clinic, gdzie doktor Olaf Szuba zdjął mu szwy po zabiegu łokcia. Przez kilka najbliższych dni zawodnik UFC pewnie będzie musiał jeszcze trochę uważać natomiast później będzie mógł wrócić do mocnych treningów.

Jan Błachowicz po walce z Alexem Pereirą na gali UFC 291 poinformował o konieczności przejścia zabiegu łokcia. 11 września informowaliśmy was o tym, że były mistrz organizacji UFC w kategorii półciężkiej przeszedł operację.

Błachowicz na pewno nie może narzekać na brak kontaktu z przedstawicielami służb medycznych, gdyż kilka dni temu odwiedzili go komisarze USADA, którzy stawili się w domu zawodnika by pobrać próbki krwi do badania.

Wczoraj czołowy zawodnik UFC stawił się u doktora Olafa Szuby w MD Clinic na zdjęcie szwów i wizytę kontrolną. Teraz reprezentant WCA Team będzie musiał uważać przez kilka najbliższych dnia, a później zapewne powróci do ciężkich treningów.

Na ten moment nie jest znany termin powrotu Błachowicza do octagonu najlepszej ligi MMA na świecie jednak biorąc pod uwagę niedawną operację wydaje się, że Janek stoczy kolejny pojedynek najwcześniej w grudniu.

Transmisje online z gal UFC są dostępne za darmo na eFortuna.pl. Zarejestruj się, odbierz bonus, wypełnij pierwszy kupon i oglądaj gale UFC tutaj.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments