Jan Błachowicz przeszedł operację

Jan Błachowicz przeszedł operację! Polak określił przybliżony termin powrotu do octagonu UFC!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 11 września 2023

Jan Błachowicz przeszedł dziś zapowiadaną od dłuższego czasu operację łokcia. Polak poinformował o zabiegu za pośrednictwem facebooka i określił przybliżony termin powrotu do octagonu UFC!

Jan Błachowicz trzy tygodnie temu informował o konieczności przejścia operacji łokcia. Były mistrz UFC zamieścił wtedy zdjęcia po treningu, na których zaprezentował to w jakim stanie jest kontuzjowany łokieć. Więcej na ten temat możecie poczytać tutaj. Jan Błachowicz musi przejść operację! Ile potrwa przerwa Polaka?

Dziś walczący w kategorii półciężkiej Polak przekazał, że przeszedł operację wycięcia kaletki w prawym łokciu. Jan Błachowicz podał także przybliżony termin powrotu do octagonu UFC. Okazuje się, że reprezentant WCA Team spodziewa się, że będzie mógł ponownie wejść do klatki pod koniec roku.

„Mówią, że sport to zdrowie. Na pewno nie ten zawodowy. Mimo, że regeneracja i profilaktyka są u mnie na porządku dziennym to kontuzje są już nieodłącznym elementem zawodowego sportowca. Będąc mądrzejszym po pierwszej tego typu kontuzji łokcia wiedziałem, że trzeba będzie dać się znowu pokroić. Tym razem pod nóż poszedł łokieć prawy. Długotrwały stan zapalny, liczne zrosty. Konieczne okazało się wycięcie kaletki.
3 tygodnie rekonwalescencji i będę mógł wejść na matę na pełnych obrotach. Aby z końcem roku stanąć na przeciw kolejnego wyzwania w octagonie UFC.”

Nim Jan Błachowicz ponownie wejdzie do octagonu swoją kolejną walkę w UFC stoczy Mateusz Gamrot. Prezentujemy kursy bukmacherskie na pojedynek Polaka z Rafaelem Fizievem.

UFC Vegas 79: Fiziev vs. Gamrot – kursy bukmacherskie

Galę UFC Vegas 79: Rafael Fiziev vs. Mateusz Gamrot obejrzysz na żywo u bukmachera eFortuna.pl. Wystarczy założyć konto i obstawić dowolny zakład! Jeśli nie posiadacie jeszcze konta, możecie skorzystać z fenomenalnej oferty powitalnej. Wartość bonusów to ponad 600 zł!

Przede wszystkim za samą rejestrację otrzymacie darmowe 20 zł, a kolejne 10 doliczone będzie do pierwszego depozytu. To nie wszystko – trzy pierwsze zakłady do 100, 200 oraz 300 zł obstawicie bez ryzyka! W przypadku przegranego kuponu Fortuna zwróci stawkę na konto gracza.

W walce wieczoru gali UFC Vegas 79 bukmacherzy nie widzą faworyta. Szanse obu zawodników zostały wycenione na takim samym poziomie!

-=> Odbierz bonusy i oglądaj walkę Fiziev vs. Gamrot!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments