jan błachowicz przejdzie operację łokcia

Jan Błachowicz musi przejść operację! Ile potrwa przerwa Polaka?

Bartosz Sobczak
4
Opublikowano: 22 sierpnia 2023

Niestety Jan Błachowicz będzie musiał poddać się operacji. To oznacza, że powrót do octagonu byłego mistrza UFC w kategorii półciężkiej najpewniej znacznie się wydłuży. Jak poważny jest uraz Błachowicza?

Jan Błachowicz przegrał pod koniec lipca z Alexem Pereirą na gali UFC 291. Była to minimalna porażka Polaka na kartach sędziowskich, a Janek grzmiał po walce, że oszukała go banda złodziei. Wypowiedź Błachowicza po tym wydarzeniu możecie przeczytać tutaj. Jan Błachowicz na gorąco po UFC 291: „Banda złodziei, okradli mnie!”

Były mistrz UFC w kategorii półciężkiej w ostatnich dniach powiedział, że rozważy przejście do kategorii ciężkiej, wymienił także nazwisko potencjalnego rywala. Więcej na ten temat możecie przeczytać w dedykowanym artykule. Jan Błachowicz przejdzie do kategorii ciężkiej? Polak wskazał potencjalnego rywala!

Jan Błachowicz musi przejść operację!

Jan Błachowicz wznowił treningi po potyczce z Alexem Pereirą jednak okazuje się, że reprezentant teamu WCA musi przejść operację! Co dolega Błachowiczowi? Zawodnik wypowiedział się na temat kontuzji na swoim profilu na facebooku, gdzie w nagraniu video przekazał:

„No i co powrót do treningu, powroty bywają ciężkie. No, ale co trzeba wracać do roboty. Kilka dni treningów przed zabiegiem kontuzjowanego łokcia. Trzeba wyciąć to coś, później trzy tygodnie przerwy no i powrót do treningów.”

Wliczając w to kilka najbliższych dni należy liczyć się z tym, że Jan Błachowicz ponownie zamelduje się na macie WCA mniej więcej za miesiąc. Początkowo jednak zapewne będą to lżejsze treningi tak, aby nie nadwyrężać niepotrzebnie łokcia po operacji. Wydaje się zatem pewne, że Błachowicz wróci do octagonu najwcześniej pod koniec 2023 roku.

Zostaw ocenę
2
4
Subscribe
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wal
9 miesięcy temu

Janek dałeś nam wiele wrażeń. Jesteś wielkim wojownikiem, ale kończ, co by nie było hejtu.

KuntaKinte
9 miesięcy temu

Sądzę że na emeryturę musi przejść

Charakterniak
9 miesięcy temu

Wygląda mi na gronkowiec złocisty

Filip
9 miesięcy temu

Janek nie patrz co mówią tobie obcy ludzie. Słuchaj siebie i najbliższych. Jesteś Polakiem a my potrafimy nawet góry przenosić więc w następnej walce pomyśl o tym jak Polski orzeł przemierza tę góry ilu jest wielkich Polaków i powiedz sobie że i twoje nazwisko trafia pomiędzy nich.